angelicamora

Angelica Mora Mora itibaren Cooleemee, NC, Birleşik Devletler itibaren Cooleemee, NC, Birleşik Devletler

Okuyucu Angelica Mora Mora itibaren Cooleemee, NC, Birleşik Devletler

Angelica Mora Mora itibaren Cooleemee, NC, Birleşik Devletler

angelicamora

Lirik, bilgilendirici, inanılmaz derecede ilginç. Derinden düşündüm. Bunu Hint kökenli arkadaşları olan veya günümüz Hindistan'ı ve Hint toplumundaki değişimler hakkında daha fazla şey öğrenmekle ilgilenen herkese tavsiye ediyorum.

angelicamora

Bu kitabı çok hayal kırıklığı yarattı. Karakterler düzdür ve hiçbir şekilde kullanılamaz nitelik olmadan hiçbir şekilde mümkün değildir. Kolayca yönlendirildiğim için nadiren gerçekleşen komployu tahmin edilebilir buldum.

angelicamora

City of Glass, tüm zamanların en sevdiğim hikayelerinden biri.

angelicamora

Alice Waters sebzeleri sadece onun gibi konuşur. Her sebzeyi seçme, yetiştirme ve hazırlama konusunda kapsamlı tavsiyelerde bulunuyor ve kitabın sebze tarafından, daha sonra mevsimsel olarak nasıl biçimlendirildiğini seviyorum. Beş yıldız almaz çünkü yemek tarifleri, pişirildiğinde, ev hakkında yazacak bir şey değildir, ancak daha iyi.

angelicamora

reaally liked it :) loved the ending

angelicamora

the purpose for tatoos

angelicamora

Bug Muldoon is a bug (no kidding! who is also a detective in a garden full of insects and bugs. There are some mysterious happenings in the garden and Bug Muldoon is on a mission to find out what is going on. I love the jokes weaved into this story, I love the way the author is inside the heads of the insects I love the way it seems so real. I picked up so many tips for my own WIP reading this. I am definitely going to re-read it for research. Superb MG read.