tuyet-yuki

Tuyet Yuki Yuki itibaren Haripatti, Bihar, Hindistan itibaren Haripatti, Bihar, Hindistan

Okuyucu Tuyet Yuki Yuki itibaren Haripatti, Bihar, Hindistan

Tuyet Yuki Yuki itibaren Haripatti, Bihar, Hindistan

tuyet-yuki

Yüzerken hala korkuyorum.

tuyet-yuki

küçük çocuklarınız varsa, ikinci ve beşinci sınıflar arasında diyelim, bu romanı şiddetle tavsiye ediyorum (onlar için ya da onları okuman için). Dostluğun, sebatın ve güvenin önemi gibi gün ışığına çıkan bazı harika temalar var. Siyahlı erkeklerin açıklamaları, karakterler arasındaki diyalogda olduğu gibi, daha fazla bilgi isteyen ve okuyan genç okuyuculara sahip olacak. Çocukların romandaki gizemler tarafından büyüleneceğine inanıyorum, ancak çok uzun bir roman olduğundan, büyülemenin ne kadar süreceğini bilemiyorum. Edebiyat düzeyinde, romanı biraz sıkıcı ve çok uzun buldum. İlk bölüm hikayenin ortasında yer alır ve okuyucunun ilgisini çeker, ancak daha sonra hikaye çocukların nerede olduklarını açıklayarak arka plan bilgisine girer. Hikayenin orijinal arsaya geri dönmesi tam 200 sayfa alıyor ve hikayenin bir kısmının bir bütün olarak kitaba zarar vermeden kaldırılmış olabileceğini hissettim. Son derece uzun olmasının yanı sıra, sonun antikimaktik olduğunu hissediyorum ... İncelememin tamamını görmek için: http: //bookvacations.wordpress.com/20 ...

tuyet-yuki

soo sürekli olarak iyi.

tuyet-yuki

Gerçek insanlara dayanan büyüleyici bir tarihi roman olan Red Water, aynı adamın üç karısı olan üç farklı kadın açısından anlatılıyor: John D. Lee. Sonunda Lee, 1857'de Utah'ta Dağ Çayırları Katliamı için idam edildi (100'den fazla erkek, kadın ve çocuk Hintliler olarak gizlenmiş bir grup adam tarafından öldürüldü). Bu "Hintliler" Mormon yerleşimcileri olduğu ortaya çıktı ve skandal ve katliamın en tepeye çıktığı söyleniyor: Brigham Young. Üç hikaye anlatıcısının hepsi çok farklı: biri genç bir spitfire, hala asi bir genç; diğeri sadık yaşlı bir kadın; üçüncüsü ise İngiltere'den taze genç bir kadın. Hikaye büyüleyici bir okuma, çok daha fazlası, çünkü gerçek, ürpertici olaylara dayanıyor.

tuyet-yuki

Halk kütüphanesinden ödünç alındı. Yetişkin kurgu. Bu hikayeyi çok sevdim. Batı Sahili (ABD) dışındaki bir adada gerçekleşir. Japon bir adamın bir balıkçıyı kara için öldürmekle suçlandığı bir cinayet davası var. İkinci Dünya Savaşı stajıyla ilgili. Bazı açık sahneler. Çok fazla dil yok. Yazma tarzını seviyorum.

tuyet-yuki

bu kitap üzerinde en uzun süre durdu. İyi başladı. Aynı anda devam eden çok şey olan kitaplardan biri ama sizi asla içeri çekmedi. Duygusal bir yanıt yok. Sonra gereksiz detaylar içinde bataklık ve asla kimseyi umursamadı.