dario_m

itibaren Bois Nago, Haiti itibaren Bois Nago, Haiti

Okuyucu itibaren Bois Nago, Haiti

itibaren Bois Nago, Haiti

dario_m

Dünya tarihinin en uzun cümleleri arasında dolaşmayı bitiremedim, bu yüzden Thoreau'nun bitmemiş olmasına izin vermeliydim. Kabinlerinde kalmanıza izin veren zengin arkadaşlarınız olduğunda, felsefi ve doğal olmanın kolay olduğunu öğrendim.

dario_m

Tamam, şimdi okuduğum incelemelerde herkesin tepkilerini anlıyorum! Lisa Valdez'in yazıp bana hissettirebileceği tutkunun yoğunluğunu sevsem de, bu kitabın bazı bölümleri mizahın niyet olmadığından emin olduğum zamanlarda yüksek sesle beni güldürdü. Bir şey merak ediyorum ... Sabır 7 veya 8 aylık hamile olduğunda ve bir ev kadar büyük hissettirdiğinde ve ayaklarını ve ayak bileklerini tekrar görmek için sabırsızlanınca, güne başlamak için hala bir şapkaya ihtiyacı olacak mı? ? Yoksa aniden bir gün Matthew (aka Aşkım) yakalayacak ve dizinin üzerine fırlatacak ve gününün bir değişiklik için doğru başlayacağından emin olmak için kıçını şaplak mı atacak? Bazı bölümleri biraz fazla "sevimsiz" olmasına rağmen ben hikaye zevk vermedi ve kız kardeşi Primrose hakkında sonraki kitap için sabırsızlanıyorum!

dario_m

tamam bitirmeyi başar !? Vay be ... ve Judith McNaught kitaplarından bazılarını okursanız, bu kitabın eksik olduğunu söyleyebilirsiniz ... errr evet o kadar sıkılmış değildim ama sonra hikaye gerçekten cazip değil --- Diana'nın karakterinin gerçekten güzel olduğunu düşünüyorum , böyle bir utanç Judith McNaught gerçekten çekemedi, Cole karakteri ve romantik gelişimi gerçekten iyileştirilmesi gerekiyor haha oh iyi başlangıç oldukça umut verici ama ... yol boyunca kaybolur ... belki de ben yapmadım çünkü Cole'un gerçekten Diana'ya geldiğini hissetmemiştim! ha? "Seni seviyorum" demedi ya da özledim mi? goody, bu kötü mü? errr haha awwww zaten okuma pişman etmedi, hmmmm rağmen bir şekilde beni burada ve orada, küçük ayar ile, yani kahraman, destekleyici karakter iyi, arsa bir şey ... rahatsız bir şekilde rahatsız ediyor ... Judith McNaught bilinen Her iki karakteri de birbirinden uzak tutabilen bu "büyük sorun" a sahip olmak, birbirlerinin sonunda birbirlerini bulduklarında bir şekilde kalp kırıcı bir şekilde romantik !? Barış! özel alıntı: L.V. tamam ... Louis Vuitton sahnesi çok komikti haha tsk .. tsk .. haha; D

dario_m

Fantastic book by a first-time author. This is a prequel to what's coming, and I have to say, she left me totally on the edge of my seat. I can't wait to read more!

dario_m

Very highly recommended! It's a gorgeous looking book, and the story and atmosphere is reminiscent of a John LeCarre spy novel. There's also a bibliography at the end which I might very well check out soon because I was quite hooked in by the story. I'm now a fan of both Gelatt and Crook.

dario_m

The main problem I have with this book is the way that the author wrote this. It indeed has a very interesting storyline, but the author cannot write. It is worded awkwardly, and I've definitely read better young-adult books that are so much better written than this one.