jenneedle

Jen Needle Needle itibaren Nuthampstead, Royston SG8 8LR, İngiltere itibaren Nuthampstead, Royston SG8 8LR, İngiltere

Okuyucu Jen Needle Needle itibaren Nuthampstead, Royston SG8 8LR, İngiltere

Jen Needle Needle itibaren Nuthampstead, Royston SG8 8LR, İngiltere

jenneedle

Cumartesi günü yayınlanacak olan 7. kitabın beklentisiyle bunu tekrar okudum. Filmi Phoenix Anlaşması için çevreleyen çılgınlık ile, 7. Kitapta neyin geldiğini hatırlatmak güzeldi. Bu kesinlikle şu ana kadarki kitapların en iyisidir !!!! Harry kitaplarla birlikte büyüdü ve gittikçe daha koyu ve karmaşıklaşıyorlar.

jenneedle

Bu romandan beklentilerim olmasa da, bu dönemden yazılan bir kitapla son karşılaşmamın tadını çıkarırken, hızlı bir okuma olacağını düşündüm. Ancak, anında emildi ve çok keyif aldım. Bu kitapta mutlu sonlar yoktu ve bir kadının bu kadar korkunç sahneleri yazabilmesi beni mutlu ediyor. Hızlı bir şey istiyorsanız iyi kitap.

jenneedle

Bu kitap harikaydı! 3 kısma ayrılmıştır: 'Doğruca Wilbur'un Ağzından', 'Dudakları Terlemiyor' ve 'Geriye Bakıyor'. 'Wilbur'un Ağzından Doğruca' popüler 1960'ların sitcomunun “Mister Ed” in nasıl yaratıldığını, aktörlerin nasıl seçildiğini, Mister Ed'in sette nasıl davrandığını vb. Ayrıntılarıyla anlatıyor. şov bittikten sonra şovun anılarını ve yaşamını paylaşın. İkinci bölüm, Alan Young'un mütevazı çocukluğuyla ve televizyonda, filmde ve tiyatroda bir aktör olarak yaşadığı deneyimlerle ilgilidir. Bu bölüm, Young'ın başka bir kitabı olan "Yazarın Marilyn Monroe'yla yazdığı tarih gibi" sadece bahsettiğimiz bazı öyküler üzerinde genişlemektedir. Sonunda Young, Mister Ed'e ve kariyerine 'Straight of Wilbur's Mouth'dan' baktı. Kitap ayrıca harika fotoğraflarla doludur. Bay Ed gurur duyardı!

jenneedle

Ben her zaman George Saunders'ı seviyorum. LSD'deki Raymond Carver gibi yazdığını söylemek isterim. Aslında, buradaki kısa öykülerinden biri olan "Noel", okuduğum en zevkli kitaplardan biri. (Yaptığı en iyi şey değil, sadece ana karakterle özdeşleştirebildiğim için değil.) Bazı öyküler benim için biraz fazla trippy ve soyut olsun, CivilWarLand'daki derin umutsuz ve tamamen garip karakterleri biraz sevdim Daha. Fakat bu ciltteki daha basit bir Saunders tipi mücevher var.

jenneedle

İkizler Zac ve Mia ve onların yeni en iyi arkadaşı Lexi ve nasıl hayatlarını değiştirir - BÜYÜK okuma hakkında mükemmel bir kitap !!!

jenneedle

Spokane Indian Reservation üzerinde büyüyen genç bir çocuğun harika yarı otobiyografik romanı. Zaman zaman trajik ve parçalar çok komik. Bir oturuşta okudum - bu benim için nadir. Yazılarını seviyorum.

jenneedle

Dracula'nın içinde olduğu parçalar oldukça iyiydi ... ama çoğunlukla, sadece ... SO christian. Vaov! SO katolik. Ve birçok temada kendini sonuna kadar rahatsız ettiğim noktaya kadar tekrarladı. Bence daha büyük bir dracula spin-fan hayranıyım.

jenneedle

Anlatıcı, kendi işlevsiz ailesinin hayatındaki kurguları çözmeye çalışırken Mark Twain'in ailesi hakkında tarihsel kurgular yazar. Gerçekten saçma. İşlevsel olmayan hikaye anlatımını David Sedaris'e bırakın.

jenneedle

Tuhaf ve nesir okuduğum en iyi yere yakın değil. Sevimsiz ve klişe. Fakat. Kesinlikle düşünmenizi gerektirmeyen bir kahkahaya ihtiyacınız varsa, kesinlikle aradığınız şey budur. Hiçbir aşk üçgeni, siyaseti, savaşı veya açıklanmış, yüzyıllık bir kan davasından (savaşla karıştırılmamalıdır) daha karmaşık bir şey yoktur. Basit bir kavram, büyük gülüyor. Buna ihtiyacım vardı.

jenneedle

As the title says the book refutes theories presented in "Blink". Engaging.

jenneedle

dastani loos o bimazeh!

jenneedle

I'm giving this book 4 stars for the content - not for the writing. As for the content, to my surprise, it was incredibly enlightening and I really learned a lot. I highly recommend this for all my single/dating girl friends. As for the writing, it could have been edited a lot better....