liubei873bbdf

Youness Auri Auri itibaren Badheyan, Bihar 841205, Hindistan itibaren Badheyan, Bihar 841205, Hindistan

Okuyucu Youness Auri Auri itibaren Badheyan, Bihar 841205, Hindistan

Youness Auri Auri itibaren Badheyan, Bihar 841205, Hindistan

liubei873bbdf

Bir başka harika Kadın Cinayet Kulübü kitabı! Bu hızlı sadece günlük okumaları seviyorum ... bunun gibi bir hızlı tempolu gerilim filmi alıp rahatlamak için bir hafta sonu için eğlenceli. Lindsay (Cinayet Polis Müfettişi), Jill (DA Asistanı), Claire (Tıbbi Muayeneci) ve Cindy (haber muhabiri), Lindsay'in departmanındaki katiller üzerinde sorun yaratan büyük vakalar çözüldüğünde hepsi bir araya geliyor. Ancak, en yeni davalarında, radikal bir grup, bu dünyayı yozlaşmış ve berbat bir yer yapmaktan sorumlu olduğunu düşündükleri insanları öldürmek için bombaları ve korkunç organ eriten zehirleri kullanarak hiçbir şey bırakmayacak. Kızlar birlikte çalışıyor ve grubu yakalamak için etrafa fikir atıyorlar ... ama çok geç ve bir kulüp üyesinden biri ölüyor. Serinin çok dokunaklı ve sinir bozucu bir girişi. Kızlardan birinin gittiğini görmek üzücü, ama Lindsay'in biraz romantizm bulduğunu görmek güzeldi. Bu kitap, dizinin henüz en ciddi ve en yoğunuydu. Bu kitaplar sadece daha iyi ve daha iyi olsun !!!!

liubei873bbdf

Bu yıl 5 haftalığına Suudi Arabistan'a gitmeden önce bunu okuduğuma sevindim. Arap halkı için çok önemli bir arka plandı. Suudi her kuralın istisnası olduğu için Suudi kültürü için mükemmel bir rehber değil, ama yine de neler olduğunu anlamak için bana bir başlangıç noktası verdi.

liubei873bbdf

Irving’in “büyük üçlüsünün” sonuncusu (Garp, New Hampshire ve bu) unutulmaz. Film versiyonu seçim yanlısı bir politik ifade haline geldi, ancak kitap çok daha karmaşık.

liubei873bbdf

Bu kitap iki bakış açısıyla ilgili. Bir kız bu çocuğa aşık ama sevmiyor ve ondan uzak durmaya çalışıyor. Fakat onun bakış açısından onu nasıl sevdiğini onu seviyor.

liubei873bbdf

Burada ne yaşamı anlatıyor! Sanırım büyük ölçüde otobiyografik? Bu harika.

liubei873bbdf

John Updike tarafından Centaur (1981)

liubei873bbdf

Çıkış Yok ("Cehennem diğer insanlardır"); Sinekler (özgürlük; "her insan kendi yolunu bulur"); Kirli Eller ("Açıkça suçumu talep edersem ... hak ettiği ölümü alacaktır"); Saygılı Fahişe (bir adamın özgürlüğü satıldı)

liubei873bbdf

Faegen'in yarattığı ilginç bir önermedir. Cehennem çocuğunun Anabo olarak bilinen biri tarafından kullanılabileceği fikri benzersizdir. Karakterler karışık bir tepki getirdi. Sasha tam olarak sevmediğim ya da anlamadığım bir karakter. Hikayeye, babasının ölümünün ardındaki gerçeği amansız peşinde koşarak başlıyoruz. Aslında amansız olan bu sınırların tehlikeli derecede saplantılı olması. Sasha, uygun fırsat verildiğinde herkesin arkadaş olacağı süper iyi bir insan olarak çıkıyor. (Bu bir Anabo olduğu için mantıklı.) Sasha'nın bulduğu duruma iten herkes için, eminim hepimiz cehalet günlerimize geri dönmek isteriz. Sasha’nın ilk tepkisi, beni rahatsız ettiğinde bile mantıklı. Jax, erkek bir kahraman olarak ferahlatıcı. Sevgi çıkarlarını her zaman ortadan kaldırma gereğini hisseden kahramanlara çok alışkınım. Jax'ın Sasha'yı takip ettiğini görmek güzeldi. İsteği üzerine Sasha'dan uzak durmaya çalışsa bile, onun için herhangi bir kızı ayağından süpürecek şeyler yapıyor. Sasha ve Jax arasındaki romantik gerilim açık ve zevkliydi. Sasha Jax'ten uzak durmak istese de yardım edemedi, aynı zamanda onunla birlikte olmak istiyordu. İlginç bir fikirle iyi bir okuma. Özet, en ufak bir parçayı bile ilginizi çekip çekmediğini kontrol etmek için bir kitap. Eryx'e karşı mücadele sona ermediğinde, Mephisto’nun Antlaşması altı kitaptan sadece bir tanesidir. Bu inceleme ve diğerleri için Book Munchies'e göz atın.

liubei873bbdf

Doktor tarafından yazılan bu yazarın ilk romanını birkaç şekilde rahatsız edici buldum. Birincisi, konu çok ağır ve yıkıcı oluyor. Bu hikayedeki biri için bir şeyler ters gidebilirse, neredeyse kesinlikle olur. Özellikle bir sahne beni o akşamın geri kalanında sessizce oturttu. İkincisi, anlatıcı bana müstehcen ve müstehcen olmalı. Bu Hosseini'nin niyeti miydi? Pek sanmıyorum. Amir (anlatıcı) bir yetişkin olarak bile şüpheli kararlar verir. Beni kaderlerin bazı dönüşlerinde başımı sallayarak bıraktı ve kitapta meydana gelen bazı tesadüfler de oldu, çünkü onlar çoktur. Yine de, Uçurtma Koşucusu oldukça okunabilir. Bu kitap için bant vagonu seyrediyor. İnsanların neden aldıklarını görebiliyorum. Ayrıca 1970'lerin ortalarında Rus işgali ile de Afganistan'daki çatışmalar hakkında CliffsNotes tarzı bir tarih dersi var. Bu, Taliban'ın başlangıcını kapsar ve açıklamalar 21. yüzyıl (okuma: güncel) olayların ışığında ürpertici.

liubei873bbdf

Well, I have to admit I have been unable to actually read this book cover to cover. A significant number of the stories are weak and poorly written. I wll take another run at it and edit this as things change (if they do). Stand-outs include Snake Eyes of Borneo, and most notably Three Minutes of Freedom, by Lara Triback who, for any of you out Oregon ways, will be reading at Powell's bookstore on July 12. In the spirit of full disclosure the author is a good friend of mine, but regardless of the influence of public fealty, it was still the strongest piece of those I read by quite a good stretch. I'm quite interested in the thoughts of folks who've read it without the subjective slant I offer...

liubei873bbdf

I was enjoying this, but I started it just before Ava was born, and I never finished it... Couldn't rally to get back into it. I do think it's a valuable read for anyone who interacts with doctors (i.e. everyone). It confirms some fears you may have about the medical profession, and it gives you some tools/strategies to maximize your chances of having a good experience.

liubei873bbdf

The first in a series of hot teen books about a vampire named Edward who's obsessively in love with mortal teen Bella. So seductive. WOW! The movie came out the same week I read the book. Although the reviews were mediocre I LOVED it. I hung onto every word in the movie. My book soul mate Marybeth turned me onto this. The book is basically a metaphor for teen sex. Although the farthest Bella and Edward ever go is a kiss - all through the book Edward warns Bella she should stay away because he's dangerous. he's not sure he can control himself. He desires her blood but since he loves her, he does not want to kill her. Bella is rather flatly drawn. Lacks self-esteem, talentless, socially inept. Has Meyer crafted this so skillfully so teen girls who have similar traits are magnetically drawn to Edward, who worships her? Any real life boys would do well to memorize a few lines to whisper in a girl's ear at the right moment. She'd be putty in his hands. Best hunk I've read about since Jamie Frasier.

liubei873bbdf

BEST BOOK I'VE EVER READ!!! Historical fiction about a woman from the 1940's who time travels back 200 years in Scotland. The characters are passionate. The story pulls you in. A real page turner. Hot!