zhuangyan

Yan Zhuang Zhuang itibaren Karbatia, Gujarat 384355, Hindistan itibaren Karbatia, Gujarat 384355, Hindistan

Okuyucu Yan Zhuang Zhuang itibaren Karbatia, Gujarat 384355, Hindistan

Yan Zhuang Zhuang itibaren Karbatia, Gujarat 384355, Hindistan

zhuangyan

Bu kitabın yavaş başladığını öğrendim. Ancak, ortasına doğru aldı ve gerçekten zevk almaya başladım. Kitapta kesinlikle üçte ikilik bir sürpriz olduğunu ve kesinlikle gelmediğimi düşündüm. Genel olarak, güzel bir okuma.

zhuangyan

Prenses Akademisi emici bir hikaye ve eğlenceli bir fantezi. Miri'nin hikayesinde kaybolmak kolaydı. Miri ve Eskel Dağı'ndaki diğer kızlar, bir prenses için uygun bilgi ve beceriler konusunda eğitilebilmeleri için prenses akademisine gitmeye zorlanmaktadır. Okula gittikten sonra, son derece katı bir öğretmen ve sert disiplin önlemleriyle karşı karşıya kalırlar. Ailelerinden zorla alınmak ile haksız gördükleri şekilde cezalandırılmak arasında akademi kızlar için güzel bir yer gibi görünmüyor. Yine de yeni beceriler öğrendiklerinde, yaşamdaki yeni fırsatlara maruz kalıyorlar ve hatta yoksul dağ topluluklarına yardımcı olabilecek bilgileri keşfedebiliyorlar. Kitap boyunca beni okumaya zorlayan birkaç farklı çatışma ve gerilim alanı var. Kızlar sınavlarını geçip prense sunulabilir mi? Hangi kızı seçerdi? Miri prenses olmak ister miydi (yerel bir çocuk için duygularından emin olmadığı için)? Sonuçta, Prenses Akademisi çok eğlenceli bir genç yetişkin kitabıdır. Sadece kitabın, bu kitabın pembe abiye ve flörtlerle dolu olduğunu düşünmenize yetecek kadar olabilir, ama neyse ki bundan daha fazla özü var. Bunun her şeyden çok bir fantezi kitabı olduğunu söyleyebilirim. Hikayede küçük bir sihir unsuru vardır ve hikaye hayali bir ülkede ve dünyada düzenlenir. İyi yürekli bir fantezi okumasını seven herkese Prenses Akademisi'ni öneririm. Eğer Graceling'i Kristin Cashore tarafından okumaktan hoşlanıyorsanız, muhtemelen bu hikayeden hoşlanacaksınız (Graceling'in daha çok fantastik unsurları olsa da).

zhuangyan

Bombay'da yaşayan iki kadın, güçlü bir kast sistemi ile bölünmüş durumda. Bu kitap klübüme tavsiye ediyorum.

zhuangyan

Süper.

zhuangyan

Bu roman okuduğum her batı edebiyatından çok farklı, etik, onur, sevgi ve diğer tüm ideallerden gelen modern batılıların inandıklarından farklı. Onur, Yaşam, Mutluluk veya Sevgi üzerinde bile göründüğü en büyük anlaşmadır ve hikaye boyunca ya karakter kazanmış onur kazanma umudunda ünlü bir öğretmen bulmak ya da onları öldürmek ve öldürmek için birini avlamak gibi birbirlerini avlayan karakterlere sahipsiniz. çünkü soyadı için onursuzluk yarattılar. Aile aynı zamanda büyük bir meseledir, hangi isme sahip olursanız olun, sizi belirli bir sınıfa yönlendirir. Etkisi yoktur, beceri ya da paraya sahip olsalar bile, isimleri toplumdaki statüsünü belirleyen SADECE şeydir, öyle görünüyor. Aşk, Japonya'nın bu döneminde farklı bir şekilde yönetiliyor; melodramatik, fışkıran romantizm anları, tamamen yoksa, her zaman Batı Romanlarında okuduk. Herhangi bir PDA büyük bir şerefsizdir ve aşk günümüzde onu ifade etme tarzına kıyasla neredeyse duygusal değildir. Genel olarak, oldukça keyifli bir kitap. Şimdi sıradaki diziyi okumak zorundayım ...

zhuangyan

Bu kitabı çok sevdik!

zhuangyan

Hikaye ilginç, gülünç, son derece ve sadakatsizce aptallaştığında yüzünde büyük bir şaplak olacak kadar iyi yazılmış.

zhuangyan

Bir polisin etkili bir şekilde seo yazabilmesinden nefret ediyorum! Sizi New York'taki karanlık sokaklardan aşağıya indiriyor ve çocukluk psikiyatrisinin derinliklerine bile getiriyor. Bir polisle çıkmak isterseniz, önce bu kitabı okuyun. Belki de neye girdiğiniz hakkında daha iyi bir fikir edinirsiniz. Bazıları için heyecan verici ve romantik olabilir. Ama metresi ile bir adamı paylaşıp paylaşamayacağımdan emin değilim: işi!

zhuangyan

Brockmann suçlu zevkim. Daha eski, bulması daha zor kitaplarından bazılarına ellerimi sokmaya çalışıyordum. Yeni eşyalarından daha zayıf bir zekâ olsalar da, yine de çok keyifli. Bu, çok fazla romantizm ve eylem ve hatta bazı şeylerin patlaması ile saf beyin şekeriydi.

zhuangyan

I had high expectations for this book because so many of my friends recommended it. I really liked how he wrote the story. He alternated points of view between Little Bee and Sarah which not only developed their characters but showed what different perspectives they had on life. The way he got into Little Bee's head was fascinating. He didn't tell the story using a linear timeline which I liked. All of the foreshadowing kept you on the edge wondering and speculating what might have happened. I liked how there were so many puzzle pieces. I would give the author a 5 on his writing--no question but the main story had holes for me. I can't say exactly which parts bothered me because then I would ruin it for you.But, I can see how this would make a great bookclub read because there are so many hot issues you could discuss. Warning: the themes are depressing and heavy. If you are looking for a light hearted read, this is not it.