colliardbac337

Baptiste Colliard Colliard itibaren Giro, Nijerya itibaren Giro, Nijerya

Okuyucu Baptiste Colliard Colliard itibaren Giro, Nijerya

Baptiste Colliard Colliard itibaren Giro, Nijerya

colliardbac337

Sadece bu sabah okumaya başladım ve çoktan sevdim! Çok komik!

colliardbac337

AMAN TANRIM!!!!!!!!! Bu soooooooooooooo iyiydi ben loooooooooooooooovov oldu!

colliardbac337

hayal kırıklığı yaratan takip ...

colliardbac337

Bu kitabı umursamadı. Çoğunlukla ayrık ve sıklıkla tekrarlanan bir dizi kısa bellek paragrafıydı. Bazı ek düzenlemeler yapmış olabilir. Çok kısa sürede düşen yüksek beklentiler.

colliardbac337

Ben arsa odaklı bir kitaptan çok daha fazlasını beklemiyordum, ama bundan daha küçük bir LITTLE bekliyordum. Tamamen bir sayfa çevirici olsa da ve bu anlamda mükemmel bir tatil okumasına rağmen, her şey hakkında ince ve kabataslak bir şey var. Parmağımı üzerine tam olarak koyamam - mizah duygusu? Sürünen bir dehşet mi? Karakterlerin daha zengin bir duygusu? Ne olduğundan emin değilim, ama eksik bir şey var. Ya da, bilirsiniz, belki benim gibi tam yetişkin erkekler için değil ...

colliardbac337

Bu kitap harikaydı! Kitap çok şiddetli ve karanlıktı. Şiddet içeren sahnelerden bazıları rahatsız edici ama ilginç. İsmail'in karşı karşıya olduğu mesele kimliğidir ve çocuk asker olarak ne kadar değiştiğidir. Şiddetli kişiliğini atmak, ailesini bulmak için mücadele ediyor. Olağanüstü!

colliardbac337

Tamam, böyle bir başlık içeren bir kitap okumak zorunda kaldım. Ve tipik, değirmenci bir romantizmdi. Kahramanın kahramanın güldürülmesi için espriler söylediği bir sahne dışında bir yıldız verirdim. “Milord?” Diye sordu Draven'a. “Ateş yakmak için kaç Bizans gerektiğini biliyor musun?” Görünüşü kadehi için ulaşırken can sıkıntısı ve şüphecilik arasında kaldı. “Hayal edemiyorum.” “İki,” dedi basitçe. “Biri yangını başlatmak, diğeri konuyu karıştırmak.” “Ateş yakmak için kaç Norsemen gerekiyor?” “Üç?” Diye sordu nazikçe. “Hayır, bir sonraki tepenin üzerinde bir manastır varken neden ateşle uğraşıyorsun?” Ve bu değerli taşlarla derecelendirmeyi 2 yıldıza kadar attım.

colliardbac337

Bu aslında beklediğimden daha iyi sona erdi birkaç onun biriydi. Ben bir "gerçeklik sonsuza dek sonra" bok değil bir gerçeklik gerçeği gerektiğinde romanlarını seviyorum ...