grahamdiehl

Graham Diehl Diehl itibaren Great Salkeld, Penrith, Cumbria CA11, İngiltere itibaren Great Salkeld, Penrith, Cumbria CA11, İngiltere

Okuyucu Graham Diehl Diehl itibaren Great Salkeld, Penrith, Cumbria CA11, İngiltere

Graham Diehl Diehl itibaren Great Salkeld, Penrith, Cumbria CA11, İngiltere

grahamdiehl

Her zaman doktorunuza sormak istediğiniz, ancak çok utandığınız bazı sorulara kapsamlı, eğlenceli ve esprili cevaplar.

grahamdiehl

Gordon Korman, ölü köpekleri okumaktan bıkmış bir çocuk hakkında "Artık Ölü Köpek Yok" başlıklı favori bir çocuk kitabımı yazdı. Bu çocuk bu fikri ölü akrabalarına da genişletmek istiyor. Kaçırma, terk etme, hastalık, istismar, amputasyon ver. Bana yerdeki altı fitlik bir sevgili hakkında başka bir kitap vermeyin! Söyleyemeseydin, bence türe karşı duyarsızlaşabilirim çünkü benim hayatım boyunca buna giremedim. Bence bu, yas tutan süreçten geçen bir çocuğun çok hassas bir tasviri idi ve birinci şahıs anlatımı otantik, çok akıllıca ve çok çocuksu gibi görünmüyordu. Ama arsadan daha fazlasına ihtiyacım vardı, çünkü çok uzun ve kıvrımlı, mopeyle sınırlanmış hissetti. Anlatımın bazı itici güçlere ihtiyacı vardı çünkü görünmezlik açısı az gelişmişti. Okumaya devam etmek istemedim. Sadece bitmesini istedim. Çizimler yerinden çıktı ve "Wimpy Kid" serisi resimlerin aksine bir ortaokul öğrencisi tarafından yapılmış gibi görünmüyordu. Kitaba kayıtsızlığım, sevilen birinin ölümüyle başa çıkan bir çocuk hakkında benzer bir hikayeyi "Kuş" u bitirmiş olmam olabilir. Bu kitap benim için çok daha etkili ve yürekten oldu. Bilmiyorum. Belki de türden bir mola istiyorum. Ya da belki bu kitabın daha iyi bir düzenlemeye ihtiyacı vardı. Ya da belki de beynime daha güçlü bir duyarlılık çipine ihtiyacım var. Ya da belki cevap üçtür.

grahamdiehl

Translating...

grahamdiehl

Eğlenceli bir yaz okudum, ama neredeyse başlangıçta vazgeçtim, çünkü "Match.com" -esk arsa biraz garipti. Ancak, lider Maine'ye ulaşıp arkadaş edinmeye başladığında, hikaye gerçekten başlamıştı. Sonunda, daha sonra ne yapacağına dair daha fazla bilgi edinmek istedim ve yazarın bana bu hikayeyi vermek için kitabın önünden 20 sayfa kesmesini diledim.

grahamdiehl

I liked the unique poetic prose. Some of the subject matter was difficult to continue on. Emmy was treated so poorly it made my heart so heavy. I found "the cleanse" to be too disturbing for me to recommend this to young adults. Also as a mother of homeschoolers I did not enjoy the idea of homeschooling as a form of abuse. I am a fan of Beth Kephart. I wish I had a better review to offer this effort. I like the cover art. It does add to the feel of the story.

grahamdiehl

Too much like Lord of the Rings....