helloda

D A A itibaren Nusplingen, Almanya itibaren Nusplingen, Almanya

Okuyucu D A A itibaren Nusplingen, Almanya

D A A itibaren Nusplingen, Almanya

helloda

Bu komik bir kitap. İyice eğlendim. Okuduğum en iyi parodilerden biri.

helloda

Onunla ilkinden daha iyi bir iş çıkardığını düşünmüştüm. Bu karakterleri beş yıl sonra tekrar görmekten hoşlandım. İlk başta biraz yavaş ama eğlenceli bir yolculuk.

helloda

Gerçekten ne söyleyeceğimi bilemiyorum, bu yazara gelince yapmadım. Kitapları tam ihtiyacım olan şeydi ve hikayeye, karakterlere ve genel fikrinin uygulanmasına gelince zekice. Kötü adama tapmama, tecavüzcüye sempati duymasına ve ana karakterin dayanılmaz hayatında yaşamaya devam etmesini seviyorum. Ama dahası, neredeyse okuduğum her kelimeyle besleniyorum. Gerçekten, kitaplarından birinden sonra, kitaplarını okumaya başlamadan önce aylarca ne kitap olduğunu bile bilmiyormuş gibi hissediyorum. Ayrıca kitaplarına gelince önyargılı olduğumu da itiraf ediyorum. Acıyı ve işkenceyi seviyorum, ama hepsinden önemlisi her zaman hikaye tarafından vurulur. Bununla birlikte, herkes bu kitabı sevmeyecek ve onun başyapıtlarından birkaç tane daha okumuş olsanız bile, bu kitaptan hoşlanacağınızın garantisi değildir. Hikaye, okuduğum iki kitabına benziyor, ama sadece ayrıntılarıyla. Genel arsa, orijinal olduğu kadar eşsizdir. Şimdi neden beş yerine dört yıldız verdim. Ciladan yoksun. Geçmiş, şimdiki zaman ve rüyalar arasındaki çizgiler, netleşemeyecek kadar karışık ve başlangıçta çok sinir bozucuydu. Benim de özlediğim şey, hikayenin dışına çıktıkça edindiğim deneyimlerle daha kesin bir sondu. Ama bu, sonunda Trevor ile ilgili sadece hikaye. Gerçekten biraz şeytana ihtiyacım olduğunu buldum. Yine de, onu sevdim.

helloda

Bunun beklentileri karşıladığını bildirmekten memnun oldum! Büyüleyici tarihsel detaylar koleksiyonuna sahip bir gerilim filminin sayfa turner'ı. Bu yazının okuduğum diğer ilginç kitabı Angels and Demons'dan daha iyi yazılmış olduğunu düşünmediğimi söylemeliyim. Sadece kamu hype bir roman için neler yapabileceğini gösterir!

helloda

önceki romanlarından bazıları kadar iç karartıcı değil