raulorceroeaa9

Raul Orcero Orcero itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Raul Orcero Orcero itibaren Texas

Raul Orcero Orcero itibaren Texas

raulorceroeaa9

VAOV!

raulorceroeaa9

2 * Daha az vermemek. Kitabı kapağından aldım. 70 sayfa okudum ve bileklerimi kesmek gibiydi. Daha kötüsünden bahsetmiyorum. Söyleyecek bir şeye sahip olmak için ... sadece diyalogları okudum ve ... Bundan hoşlanmadım.

raulorceroeaa9

kütüphaneye geri vermeden önce iş arkadaşlarımın ellerinden güreştim. Allah kahretsin, mcdonalds!

raulorceroeaa9

Resimler, sevimli siyah ve beyazdı, klasik Ortadoğu desenleri olarak düşünülebilecek şeyleri karmaşık bir şekilde akla çağırıyorlardı. Hikaye çok yoğun ve Thompson İslam ve Hristiyanlık masallarını bir araya getiriyor; böylece daha fazla inanç ve kendi aralarında, Arap alfabesi hakkında, kendi dünyasının ötesinde bir dünya hakkında daha fazla bilgi edinmek için can atıyorum. Battaniye gibi hikayemle özdeşleşememe rağmen Habibi hala en çok perçinleyiciydi.

raulorceroeaa9

Bu kitabın ilk 2 / 3'ü çok üzücü, öfkeli ve iç karartıcı. Ana karakter korkunç bir alaycı ve benden hiçbir sempati çekemedi. Gerçekten perişan bir okumaydı. Sonunda biraz daha iyi oldu, ama kitabı bitirdikten sonra hala bitkin hissettim. Kırık insanlarla ve trajik sonuçlarla dolu. Çok ilginç bir sembolizm (ikizler, dua eden peygamber devesi) vardı, ama kitapta çok geç geldi. Okumaya başlamadan neredeyse okumayı bıraktım. Bu da çok kötü, çünkü Lamb'ın ilk iki kitabını sevdim ve bunun için uzun süre bekledim. Çok hayal kırıklığına uğradım.

raulorceroeaa9

Hmm ,,, sadece romantik bir kitap değil, aynı zamanda öngörülemeyen bir kitap! Bunu sevdim!

raulorceroeaa9

This is a collection of essays on research about the prevention (and reversal) of the aging process. The whole book is downloadable as a .pdf file from the Immortality Institute's website. I found this after seeing a twenty minute talk given by Aubrey de Grey at TED (viewable on youtube), and I found his chapter interesting.

raulorceroeaa9

I liked this book! It wasn't my most favorite ever but it was a fun read! The whole premise of the story was fun and unique! Alex Flinn has a talent of taking a fairy tale, dusting it off, and making it a totally new story!

raulorceroeaa9

excellent