richyb1331f9fa

Richard Blackburn Blackburn itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Richard Blackburn Blackburn itibaren Texas

Richard Blackburn Blackburn itibaren Texas

richyb1331f9fa

bir kez okudum, sevmediğim hikayenin ne olduğunu hatırlayamıyorum

richyb1331f9fa

Bu bir kitabın gerçek bir mücevher ve 20. yüzyılın ortalarında vintage romantik gerilim sevenler tarafından kaçırılmaması gereken. İlk Yunan bilim adamı İngiliz kadın Lydia, kalıntıları ziyaret etmek ve rahatlamak için basit bir tatil için Amerikalı dowager Bayan Erskine'ye eşlik etmek üzere Yunanistan'a gidiyor. Değil! Geldikleri andan itibaren, tuhaf entrikalar ve gizemler, Lydia inanılmaz bir komplonun merkezinde olduklarını fark edene kadar her adımını atıyorlar. Ama tam olarak ne, hiçbir fikri yok. Kendini çekici bulduğu iki adamdan hiçbirine güvenemez. Her hareketini çevreleyen garip bir karakter kadrosu ve hayatı üzerine denemeler yapılıyor ve tüm bunlar altın Yunan güneşinde dünyanın en muhteşem harabelerde. Bu kitap esprili, zeki ve son paragraflara kadar tahmin etmeye devam ediyor. Efsanevi Mary Stewart supensers'la aynı olukta ve her bit kadar iyi yazılmıştır. Son paragrafı okuduktan sonra hemen ilk sayfaya döndüm ve her şeyi tekrar okudum. Onu geride bırakmak çok eğlenceliydi; Yeniden yapmak zorunda kaldım! Bu kitap 1969 yılında Coward-McCaan'ın ciltli kitabında da bulunmaktadır. İngiltere'de ARCADIAN AFFAIR olarak yayınlandı. Yazar, 1970'lerde romantik gerilim türünde birkaç kitap daha yazdı.

richyb1331f9fa

Really interesting and sad, especially regarding the people whose lives were destroyed. The profiles of the ex.cultists show that they were all nuts, but I admire how Murakami still showed them respect and (at a superficial level) at least entertained their ideas in intelligent and thoughtful conversation.

richyb1331f9fa

Great book. Modern and fanciful. It stands on some historical roots (World War II from Japanese perspective). A little haunting. Very well-written, page turner. A little odd.

richyb1331f9fa

This book takes the reader on an enjoyable trip through life with people who are not so enamored with humanity. A fun, crazy book, with events that seem impossible. This is a smart, wity book and I looked forward to reading all 500+ pages.