yifeili1116

Yifei Li Li itibaren Bandar Selamat, Medan Tembung, Medan City, North Sumatra, Endonezya itibaren Bandar Selamat, Medan Tembung, Medan City, North Sumatra, Endonezya

Okuyucu Yifei Li Li itibaren Bandar Selamat, Medan Tembung, Medan City, North Sumatra, Endonezya

Yifei Li Li itibaren Bandar Selamat, Medan Tembung, Medan City, North Sumatra, Endonezya

yifeili1116

VAOV! Eğer yapabilseydim 6 yıldız. Bu kitabı sevdim. Okuduğum en iyi distopya romanlarından biri. Öncelikle ... yazı stili şaşırtıcı .... sizi hikayenin kalınlığına getiriyor. Eylemde tam orada olduğumu ve karakterlere daha yakın olduğumu hissettim çünkü öyleyse. İşte bir örnek: "Ama geçen sene fer, ne yaparsak yapalım, denemek zor olsa da, sadece yeterli değil. Yağmur yağmadan olmaz. Arazide ölürken azar azar izliyoruz." İlk 10 ila 15 sayfadan sonra ... sadece akıyor. Ana karakter Saba ... onu sevdi! Mükemmel olmadığı için çok sevdim. Mükemmel eroinlerden çok yoruldum. Saba küçük kız kardeşi için çok kötü ... bazen okumak zordu, ama kusurları olduğu konusunda bana güven veriyordu. Hikaye bir patlama ile başlar, Saba'nın erkek kardeşi kaçırıldı ve onu kurtarmak için yola çıktı. Hikaye onun yolculuğu hakkında. Çok fazla şey söylemek istemiyorum .... Döndürdüğümden, dönüşlerden ve durmadan yapılan bir eylemden gerçekten zevk aldım. Daha iyisini yapamayacağımı düşündüğümde ... cehennem kuşu vardı! Hellwurms! Yer altında yaşayan ve geceleri çıkan ürpertici katil kurtları! Eeeeek! Gelecek vaat eden yeni seriye ne muhteşem bir ilk kitap # 2 için izliyor olacağım!

yifeili1116

Bu kitap ruhunuzu yakalayan ve ruhunuzu alan kitaplardan biridir. Annabelle ile tamamen empati kurabiliyordum. Bana neler olabileceğini ve "buraya nasıl geldim ?!" Maddie Dawson, göz küreleriniz aracılığıyla ruhunuza ulaşma yeteneğine sahiptir. İNANILMAZ ve MUHTEŞEM !!!!

yifeili1116

Çoğunlukla McLaren'in söylediklerini seviyorum. Fikirler ikna edicidir, ancak kurgusal hikaye kötü yazılmıştır. Keşke kurgusal bir anlatı cihazı kullanmaktan kaçınsaydı.

yifeili1116

Büyümek ve kendi gücünüzü öğrenmek ve kendi arzularınızı takip etmek hakkında bir hikaye. Publisher Weekly'nin açıklaması: "Bir trafik kazasında her iki bacağını da kaybettiğinden, Leslie kendini keman çalmaya adadı. Müziğine kapıldı ve ebeveynleri tarafından kodlandı, sahip olduğu ayrıcalıklı konumun farkında değildi. ailesinin ya da dünyanın geri kalanından uzaklığı Leslie'nin ilk romantizmi, erkek kardeşinin babalarına karşı boş isyanı ile birlikte, görünüşte rahat dünyasındaki kusurları incelemeye zorlayan olaylardır. bu yeryüzüne yakın kahraman, yeni yaşam vizyonu ile yüzleşir ve yetişkin olmanın ve bir sanatçı olmanın ne anlama geldiğine dair daha zengin bir anlayışla ortaya çıkar Hikaye çizgisi oldukça tahmin edilebilir, ancak olması gerektiği gibi : Leslie'nin bir yetişkin olma mücadelesi, özelliklerinde benzersiz olmasına rağmen, birçok okuyucuya aşina olacaktır.İsteğe bağlı olmayan yazı, hikayeyi hızlı bir şekilde hareket ettirir ve Leslie'nin mutsuz ailesinin sinirli gerginliğini ortaya çıkarır. hayatında merkezi bir konudur, hiçbir şekilde romanın tek odağı değildir. Daha ziyade, bu hikayenin dokunduğu birçok canlı, hayati iplikten biridir. 12 yaş üstü. "

yifeili1116

There were interesting parts and themes to this, but there were also plot turns that seemed wholly unnecessary.