iamclim

Clim itibaren 2100-048 Paúl, Portekiz itibaren 2100-048 Paúl, Portekiz

Okuyucu Clim itibaren 2100-048 Paúl, Portekiz

Clim itibaren 2100-048 Paúl, Portekiz

iamclim

En popüler romanı değil, kesinlikle favorilerimden biri. Ben büyük bir Jane Austen hayranıyım, ancak son zamanlarda Jane Austen'in Victoria toplumunun gururu ve önyargılı candycoated Victoria toplumunu çok fazla hissettiğini okuduğuma şaşırdım. Birçok insan Mansfield Park'tan hoşlanmıyor, çünkü bu, Austen'in diğer romanlarından daha karanlık, ancak kitabı takdir ediyorum, çünkü zamanının toplumunu, yazı yazarken ve bu romanla en iyi işini yaptığını düşündüğünü düşünüyorum. Yine de, Austen, her zaman olduğu gibi, okuyucuyu barış içinde rahat bir şekilde bırakan hikayeye bir son verir.

iamclim

Burada çok şey olduğundan eminim, ama kafamı tam olarak doyamadım. Tartışmak için güzel bir kitap, ama oldukça yoğundur.

iamclim

Aşağı koyamadım. Kitabı okurken, karakterlerle yaşadığımı hissettim. Dil yüzünden içine girmek biraz zordu. Ama bir kere onu aldığımda, o andan itibaren sorunsuz bir şekilde yelken açıyordu.

iamclim

Aklımı titretiyor.

iamclim

Kesinlikle garip. Yazı basit. Hikayeler ürpertici. Kesinlikle bir izlenim bıraksalar da, onlardan hoşlandığımı söyleyemem. Sanırım son hikayeyi en çok sevdim.

iamclim

Bu glam olmadan casusluk yapıyor.

iamclim

Japonya'da kötü tercüme edilmiş, seri olarak üretilen İngilizce tabelalar, bu koleksiyonda komik bir son deneme yapar. Ayrıca, Sedaris gerçekten similes'i çok seviyor. Gerçekten mi.

iamclim

Sihirbazın Yeğeni Renkli Hediye Sürümü (Narnia) C. S. Lewis (2003)

iamclim

An engaging text about the tragedies we aren't aware we experience. Medical and mental disorders that impair the senses.....