rutavain

Ruta Vainilaviciute Vainilaviciute itibaren Mascot NSW, Avustralya itibaren Mascot NSW, Avustralya

Okuyucu Ruta Vainilaviciute Vainilaviciute itibaren Mascot NSW, Avustralya

Ruta Vainilaviciute Vainilaviciute itibaren Mascot NSW, Avustralya

rutavain

Ne kadar zevkli bir romantizm. Karakterler eğlenceliydi ve hikayesi yaratıcıydı. Kesinlikle bu yürekli bir romantizm sevenler için bunu tavsiye ederim.

rutavain

Dijital Fotoğrafçılar için Photoshop Elements 6 Kitap 470 sayfadan fazla bilgi ile biraz ezici. Organize edilmesini çok seviyorum. Programınızın çeşitli seçeneklerini size göstermek yerine, fotoğraflarınıza çeşitli şeylerin nasıl yapıldığını ve bunları nasıl sırayla yapacağınızı gösterir. Programda gördüklerini ve fotoğrafınızın o adımda nasıl göründüğünü gösteren resimlerle her görev için adım adım ilerliyor. Ayrıca, yazar iş akışını sunar ve sadece değer aralığını göstermek yerine ilk tahmin olarak kullanmak için geçiş yumuşatma ve yarıçapı gibi ayarların önerilerini yapar. Bu kitabı Photoshop Elements'ın yeni bir kullanıcısı olarak okudum, ancak deneyimli bir kullanıcının bile bu kitaptan bir şeyler öğreneceğine inanıyorum.

rutavain

"Dark Lover" adlı harika bir takip kitabı. Diğer Kardeşleri (bu durumda Rhage) ve onların geçmişini tanımaktan zevk aldım. Bu kitap beni Zsadistler hakkında daha fazla şey öğrenmek istememe bıraktı.

rutavain

Bu, Patricia Cornwell tarafından okuduğum ilk roman ve gelecekte daha fazla kitap okumayı dört gözle bekliyorum.

rutavain

Bazen okumak zor, çünkü bazı korkunç şeyler olduğunu biliyorsunuz ama gerçekten bilmiyorsunuz. Harika bir okuma ama zaman zaman sadece onu koymak ve bir mola vermek zorunda kaldı. Devam filmi almak için sabırsızlanıyorum.

rutavain

Büyü, tek boynuzlu atlar ve mutlu sonlar içeren hikayelerden hoşlanıyorsanız, aradığınız şey bu değildir. Burada sizin için burda mutlu sonlar yok ... Jack Kilborn tarafından "Korkuyor", en derin korkularınıza dalıyor ve sizi hayal gücünüze bırakıyor, ilk sayfadan sonra geri dönüş yok, her kelime sizi nefessiz bırakıyor, daha fazlasını istiyor . Muhtemelen okuduğunuz gibi, bu kitap temelde dış dünyadan kesilen küçük bir kasabada gerçekleşiyor. Eğitimli, biyokimyasal olarak değiştirilmiş 5 katil kasabada ormana çarptığında sessiz bir gece kabusa dönüşüyor. Bana sevk edildiğinde kendimi yarı karanlıkta bu kitabı okurken buldum, ancak sayfa 50'ye geldiğimde, yatak odamda mümkün olan her ışığı aldım. Elime geçtiğinde kitabın ellerimden çıkmasına izin verdiğimi sanmıyorum. Korkutucu seviyorsanız, bu sizin için bir kitap, bu konuda soru yok. O gece sırtımla duvara yattığım ve çocukluk ayıcıkımı tuttuğuma inanıyorum. Uyarıldın.

rutavain

Şimdi Thomas ailesinin onuncu ve son kitabını bitirdiğim için bazı ciddi çekimlerden geçeceğim. Harika bir dizi!

rutavain

gülünç derecede yoğun - bu kadın aslında bir yıl kadar önce kendini öldürdü, çünkü artık hakkında yazdığı pisliği veya muhtemelen her şeyin tekrarlanmaya devam edemediğini kaldıramadı. Travis için bir noktayı ispatlamak.

rutavain

** spoiler uyarısı ** Bu kitap iyiydi, Edward gittiğinde biraz sıkıcıydı. Jacob bir kurt adam olduğunda biraz daha iyi oldu, ama yine de diğerleri kadar iyi değildi.

rutavain

Benim de kullandığım diğer gizemlerden farklı, yani Agatha Christie'den farklı. Daha çok CSI türünde olmasına rağmen, kitaptan dolayı bazı farklılıklar olsa da, anladığım kadarıyla, 90'lı yılların başında adli bilim (CSI serisinden bildiğimiz gibi) hala gelişiyor ve daha fazla güvenilirlik ve verimlilik elde ederken yazılıyor . Polisin suikastçıyı bulmaya ve daha fazla ölümü önlemeye çalışmasıyla, eylemin neredeyse zamana karşı çok hızlı bir hızı var. Bu, kadın olmak dışında hiçbir ortak yanı olmayan mağdurların neredeyse rastgele seçilmesi nedeniyle bir şekilde başarılması zordur. Ölümler çok iyi tanımlanmış (görüntü kafanızda sıkışmış gibi görünüyor), ancak bu gibi bir şey yapacak insanlar olabileceğini düşünmeye geldiğinizde biraz sürünüyor.

rutavain

Eğer bu kitabı ilk kez okuyorsam ve 16 yaşındaydım, muhtemelen 5 yıldız verirdim. Flyy Girl, zevk için okumaya yönelik ilk maceramdı. Bana kuzenimden verildi ve yaz aylarında birkaç gün beni meşgul etti. Bu yüzden bu kitap için her zaman biraz sevgim olacak. Flyy Girl'ü okuduğum ilk ve ikinci ve üçüncü seferden bu yana belki 10 yıl kadar sonra ve şimdi çok farklı görüyorum. Tracy'ye hayran kaldım. Belki kendi öz saygım eksikliğinden. Parti kızının canlanmasını istedim, ama bunun ben olmadığını biliyordum. Bu kitabı bir yetişkin olarak yeniden okuduktan sonra kesinlikle Raheema kişiliğine benziyorum diyebilirim. Şimdi, Tracy'yi sadece yanlış insanları takip eden ve herkes için sağlıklı olmayacak bir yöne dönüşen sorunlu bir kız olarak görüyorum. Ve elbette, onun tezahürü var ve daha iyi için hayatını değiştiriyor. Yazar, Bay Tyree'ye gelince, yazıdan gerçekten hayal kırıklığına uğradım. Tracy, tarif ettiği gibi, lüks bir siyah mahallede yaşadı, ancak dili arzulanan bir şey bıraktı. Philly değilim bu yüzden alanları hemen yanındaki lüks alanlar için ne kadar entegre bilmiyorum (Oh bekleyin, evet, ben Baltimore yaşıyor). Ancak ebeveynleri daha iyi olan bir çocuk olarak Tracy'nin nereye gideceği konusunda bir seçeneği yoktu. Özel bir okula giderdi ve ebeveynlerinden birinin ağzına atmadan "sen" yerine "çiğnemek" gibi kelimeler söylemeyeceğinden emindi. Bunlar artık benim türüm kitaplar değil. "Getto romanı" türünden yola çıktım. Bayat oldu ve gerçekten genç bir kalabalık için (sadece 26 yaşında olduğumu söylemiyorum). Ancak, birisi bu tarzda gerçekten derinliği olan bir kitap bulabilirse, lütfen bana tavsiye et. Bu yüzden bu kadar yüksek puan aldığımı biliyorum. Çünkü muhtemelen 3 yıldızlı bir kitap olmalı. Ama ben sadece okul ödevlerini değil, zevkli okumayla ilgili ilk kitabım olduğu için ekstra bir yıldız veriyorum.

rutavain

I think Treasure Island is one of those books you need to read (or have read to you) when you are young and then read like 10 or 15 years later to appreciate it. I definitely liked seeing where all of our modern day pirate-isms come from and seeing how this one book (along with many others I am sure) have influenced so many other writers and the medias display of pirates.