shravanodedra

Shravan Odedra Odedra itibaren 42130 Mazalvete, Soria, İspanya itibaren 42130 Mazalvete, Soria, İspanya

Okuyucu Shravan Odedra Odedra itibaren 42130 Mazalvete, Soria, İspanya

Shravan Odedra Odedra itibaren 42130 Mazalvete, Soria, İspanya

shravanodedra

Ne eğlenceli ve düşündürücü bir okuma. Bu bölümü çok sevdim, "Oyunun en tepesinde olmak için elinden geleni yapmalısın ve mümkün olan en son saniyeye kadar yapabileceğin her şakayı geliştirmelisin ve sonra gitmene izin vermelisin. su kaydırakının tepesine, onu düşünerek. Paraşütten aşağı inmelisin. "

shravanodedra

Bu harika bir fantastik hikaye. Karanlık ama umutsuz değil ve ilginç karakterlerle dolu, iyi anlatılan bir hikaye. Her şey belada olan bir kız (her zaman değil mi) ve ona yardım eden iyi niyetli bir adamla başlar. Hiçbir iyiliğin cezasız kalmayacağını ispatlayarak kısa sürede kimliğini, dairesini, nişanlısını ve bir dereceye kadar akıl sağlığını kaybeder. . Tüm bunlar, Londra'nın yeraltındaki alternatif bir dünyada, gördüğüm en sıradan ama en korkunç kötü adamlardan biri tarafından kovalanırken - biri kafalarını yemek için bir tutkusu var. . hemen hemen her şey. İngiliz olmamakla birlikte, kitabı anlamak için Londra metro sistemi hakkında biraz bilgi edinmek zorunda kaldım, ancak Gaimen'in yayıncısı ön tarafa bir harita ekledi. Tüm karakterleri sevdi, arsa aşırı düzensiz olmadan öngörülemez, sadece şaşırtıcı bir ayardır. Bu bir fantezi, ama kılıç / şövalye / ejderha türünden değil. Dahası, sadece büyü, canavarlar ve melekler dünyasında geçen harika bir hikaye.

shravanodedra

David Sedaris recommended this book. Reading it made me feel hopeless and hopeful at the same time.

shravanodedra

Too depressing. Pretty much every chapter ended up with something horrific happening to some character. Took me a very long time to finish it. Got great characters, but personally, I didn't find it appealing.

shravanodedra

The concept of this book is so simple that it almost seems a waste to read an entire book that deals with how the actions you're involved in now are shaping your future destinations in life. In fact, Stanley even mentions a couple times in his book that he hesitated writing sections or the book as a whole for this reason. And yet, I can't escape the fact that I found the book riveting. It was an incredibly challenging message delivered in the easily-accessible style of Andy Stanley. He walks you through the idea in a progression that leaves you at the end of the book (as well as in between) desiring to check yourself and the direction you truly are headed in - not just the one you wish you were.