lqueen

itibaren 9370 Lombada Dos Marinheiros, Portekiz itibaren 9370 Lombada Dos Marinheiros, Portekiz

Okuyucu itibaren 9370 Lombada Dos Marinheiros, Portekiz

itibaren 9370 Lombada Dos Marinheiros, Portekiz

lqueen

Translating...

lqueen

** spoiler uyarısı ** Serinin üçüncü olanı hala şaşırttığımı beğeniyorum. Bu oldukça yoğundu ve iyi bir adam korkunç bir şekilde öldüğü için beğenmedim, bu yüzden seriye ayak uyduracağımdan emin değilim. Pendergast hakkında (nihayet) daha fazlasını öğreniyoruz. En azından onun hakkında daha fazla bilgi olup olmadığını görmek için bir sonrakini okuyabilirim.

lqueen

Bunları her okuduğumda, son Anita Blake'im olacağını söylüyorum ve alçakgönüllülüğünce söylemeye devam ediyorum, çünkü onları almaya devam ediyorum. Bu iyiydi, ama hikayenin yaşlandığını hissediyorum.

lqueen

Gettysburg savaş alanına iki kez gittim; bir kez 1995’te ve bir kez daha 2003’te, bir dahaki sefere benimle birlikte bu kitabı getireceğim. Cilt, ABD Ordusu Savaş Koleji'ndeki İç Savaş Savaşlarına kılavuzluk eden bir diziden biridir ve ordunun subayları için kullanılan eski personel pratiğine dayanmaktadır. Kitap, savaş alanında yirmi beş farklı hedef sunuyor, mükemmel haritalara sahip ve savaşın gazi tariflerinden alıntılar yapıyor. Bu, 2009 sonbaharında Temple University-Ambler'da aldığım Amerikan İç Savaşı dersi için gerekliydi .;

lqueen

Yine de daha büyük Genç Yetişkin kurgu. Verity Sparks bir şeyler bulma armağanı, parmakları kaşınıyor ve aklından görüntüler alıyor. Ama Bayan Sparks'ın arkasındaki gerçek nedir? Dolapta koyu pelerin, seances ve iskeletlerde yaratıklar ile dolu. Harika Okuma.

lqueen

Beğendim

lqueen

Bu bir çocuk, birkaç yaşlı adam, birkaç balıkçı direkleri ve hayat hakkında harika bir hikayeydi. Yavaş başlamak ama gerçekten bu sıcak bulanık duygu tür kitaplardan biridir.

lqueen

İç Savaş üzerine en iyi kitap! Bu yazar, her ana karaktere ve Gettysburg'un her günü hakkındaki düşüncelerine, fikirlerine, tartışmalarına bakarak ilginç bir yaklaşım benimsiyor. Gerçekten neler olduğunu anlamanıza yardımcı olur.

lqueen

Tatlı rahat gizem. Bu dizide daha fazlasını okuyacağım, geri dönüp arka hikayeyi doldurmak için 1 numaralı kitabı almam gerekiyor.

lqueen

As someone who grew up around Christianity, this book was a breath of fresh air. Although I didn't agree with everything, it's a book that makes you think and challenges many of the religious doctrine and norms today. A great read for anyone.