axiomaximum

James Phillips Phillips itibaren Halfway Brook, NS, Kanada itibaren Halfway Brook, NS, Kanada

Okuyucu James Phillips Phillips itibaren Halfway Brook, NS, Kanada

James Phillips Phillips itibaren Halfway Brook, NS, Kanada

axiomaximum

Bunu almak konusunda biraz endişeliydim. Liseyi liseden beri tanıyorum ve o zamandan beri yazdığı hiçbir şeyi okumamıştım. Bundan nefret edersem ne olur? Daha önce arkadaşlarının kitaplarından nefret ettim. Ve periler, büyülü çocuklar ve meleklerle dolu. Ah lanet olası. Bundan nefret edeceğim ve yapmıyorum gibi davranmalıyım. Aklımda tutmayı unuttuğum şey, Chrysoula'nın akıllı ve yetenekli olması ve çağdaş fantezinin klişeleri kadar sıkıldığım. Ve endişe "hey, bu oldukça iyi" almak için yaklaşık 10 sayfa aldı, kısa bir süre sonra "bekle, ben gerçekten böyle". Ve sonuna kadar orada kaldım. Çocuklar minyatür arsa cihazları gibi değil, çocuklar gibi hissederler. Kahraman, başka bir arkadaşım diğer fantezi romanı kahramanlarını küçümsediğinden "büyük kötü öldüren çelişkili büyülü bir kadın" değildir. Harika bir ilk roman. Devam filmi varsa, onu okurum.

axiomaximum

Bu kitabı baştan sona sevdim! Okumak gerçekten eğlenceli bir dizi. Bir sonrakini okumak için sabırsızlanıyorum! Bunu ilk ikisinden daha çok sevdim!

axiomaximum

I liked this better than Percy Jackson. Annoyed to hear his name so much for some reason. Hoping to just read something new and fresh. Which, honestly, this was great. Can't wait to read the next; though, I heard it isn't as good. We'll see!

axiomaximum

I love Rob Sheffield's writing. Love Is a Mix Tape wrenched my heart into pieces. This book was fun, but since I don't know much of the music, it didn't resonate as much as Mix Tape. The chapter about working on the garbage crew, however, was laugh out loud hilarious! The chapters on Paul McCartney and Madonna were also highlights. My daughters can keep giving me books to read! But they have to also give me time to read them.

axiomaximum

This was an involving book. It was a collection of short stories and each story left you wanting to read more about what happens to the characters. The characters were complex and vibrant. I really couldn't put the book down. I can see why it one a Pulitzer.

axiomaximum

So refreshing!!! Does Jane Yolen have any more of these? I'm on the search...