angelicdemon

Jamie De Maertelaere De Maertelaere itibaren Ripon, Ripon, Kuzey Yorkshire HG4, İngiltere itibaren Ripon, Ripon, Kuzey Yorkshire HG4, İngiltere

Okuyucu Jamie De Maertelaere De Maertelaere itibaren Ripon, Ripon, Kuzey Yorkshire HG4, İngiltere

Jamie De Maertelaere De Maertelaere itibaren Ripon, Ripon, Kuzey Yorkshire HG4, İngiltere

angelicdemon

Yazar, güneş ve rüzgar enerjisini kullanma hakkında birçok teknik bilgi ve siyah beyaz resimlerle birlikte birkaç hayali evcil hayvan hikayesini içeriyordu ve bu da onu benzersiz bir okuma haline getirdi. Teknik bir konuya girmiyorum, ama kocamı bilgiye yönlendirebilirim, güneş yoluna gitmenin uygun maliyetli olacağına karar verirsek. Takılı cihazlarımızın çalışmadığı zaman küçük bir miktar güç çektiğini, dolayısıyla kaynakları boşa harcadığımızı ve zaman içinde bize maliyet getirdiğini öğrendim. Yani mikser fişini çekin, saç kurutma makinesi vb. kullanmadığınız zamanlarda. Pille çalışan saatler, elektrikli saatlerden daha ucuzdur. Çok pratik bir kitap!

angelicdemon

I am honored to know Debra and to have seen early versions of this beautiful book. This is a heartbreaking, gut wrenching, and hopeful glimpse into a time when a family was hurting and splintering. Finding the words to encapsulate such emotion and confusion without sounding like a victim or becoming redundant is hard to do. Debra does it here with honesty and grace.