pannetonla7e38

Laurence Panneton Panneton itibaren San Alberto, Paraguay itibaren San Alberto, Paraguay

Okuyucu Laurence Panneton Panneton itibaren San Alberto, Paraguay

Laurence Panneton Panneton itibaren San Alberto, Paraguay

pannetonla7e38

Elizabeth'in kız kardeşi Annabelle, Lord Harry ile evleniyor. Lord Harry'nin kız kardeşi geldiklerinde İngiltere'ye gittiklerinde Annabelle ve Elizabeth'e öğretmek zorunda kaldılar. Ama Elizabeth gitmek istemiyor, o yüzden Lord Harry'nin kızkardeşlerine peruk takacak ne olacak? öğrenmek için kitabı okuyun.

pannetonla7e38

Kitap 1 beni büyüledi, kitap 2 beni ağlattı ve daha fazlasını istiyordu, kitap 3 biraz kafamı karıştırdı. Birinden, özellikle de sevdiğin biri için, yirmi yıl olmaktan çok zor olduğunu anlıyorum, ama asla anlamayacağım şey, sevgilerinin birini nasıl inandığı kadar güçlü olmadığıdır. Dürüst olmak gerekirse, eğer sevgileri ısrar etmeye devam ettikleri kadar güçlü olsaydı, o zaman aralarında birbirlerine karşı sadakatsiz olmamalıydılar. Şahsen daha önce hiç bir erkekle birlikte bulunmadım, bu yüzden bunu anlamıyorum ... başka bir insan ruhu için, başka biriyle bağlantı kurmak için özlem duyuyorum. Belki de genç olduğum için ya da belki de bunu gördükleri gibi göremediğim için, ama bütün okuduğumdan yalnızlık zamanlarında başka bir insana yakın olma gereği vardı. Her neyse, Claire'in Jamie'ye dönmeye ve aşklarını yeniden canlandırmaya karar vermesinden memnunum. Gerçekten Claire ve Laoghire arasında kavga eden bir kız görmek istedim ama sanırım büyük soru Jamie'nin neden başka biriyle evlenmeyi düşündüğü şeklinde ortaya çıktı. Elbette Claire'in geri döneceğini bilmek zorundaydı ve başka biriyle bir çocuğu olması beni daha da üzdü. Yani, hadi! Sadece ondan daha çok nefret ediyordum. Sanırım bu benden geliyor, bu boşluğu doldurmak için fiziksel olarak başka birine bağlı olma ihtiyacı duymuyorum. Ama ciddice! Tabii ki Claire de bir aziz değildi, bu yüzden tüm suçlama ona konmadı. Ve sadece "Ben bir erkeğim" veya "Ben bir kadınım" ya da insanların birisiyle yatmak için kullandıkları mazeretlerden nefret ediyorum. Birini seviyorsan, onları seviyorsun ve başka hiçbir şeyin önemi yok, ama sanırım bu benim safım. Ana eylem heyecan verici ve kalp yarışıydı. Doğru, bazı şeyler mantıklı değildi veya sadece bazı fantastik romanlardan çıkmış gibi görünüyor, ancak karakterin nasıl iade edildiğini ve bazı şeylerin (Jamie'nin kişiliği) nasıl değişmediğini sevdim. Ayrıca Brianna'nın sonunda olgunlaşmaya başladığını hissediyorum, özellikle babasının bir İngiliz bilgin değil, 18. yüzyıldan itibaren kafasında bir fiyat için kullanılan kızıl saçlı inatçı bir İskoç askeri olduğunu kabul ettikten sonra. Sonu beni güldürdü, ama keşke bir çeşit daha büyük uçurum askısı olabilirdi, çünkü 2001'de birileri bunun son olacağını düşünebilirdi. Yüksek deniz macerası istiyorum, bu tarafa gelin.

pannetonla7e38

Bu, 2011 için Olağanüstü Referans Kaynağı olarak seçildi. Tam liste için http: //www.ala.org/ala/mgrps/divs/rus ... adresine gidin.

pannetonla7e38

Olumlu dolandırıcılık sokak? Seni sokakta görüyorum Her zaman şaşırıyorum, “Nasıl hissediyorsun?” Diyorum. Ama demek istemiyorum. "Sözlerini tadamam," dedin ki, "Şarkıların sadece yalan." Bu yüzden sağır olduğun için ağladım, gözlerindeki görüşü kaybettin. Ve bana yanlış olduğunu söyledim Hırsızlığı suçladığında Ama gerçekten bilmek istediğim başka ne kaldı? Hayır, hiçbir zaman boşa gitmedim, ve çok fazla almadım. Koltuk değnekini hiç istemedim, Şimdi benden bana sorma. Gitmek için ayağa kalktın Ve dedin ki, "Unutma, Herkes hırsız bir şey için bir şeyler geri vermek zorundadır." Tamam, biliyorsun ben değildim, yazdıklarım intihal edildi. Sadece çalmak çok daha kolaydı. Yanlış anlaşılmasam, benim kucakladığım kalp krizi değildi Hayır, ben usta bir hırsızım ve yaptığım tek şey onları soymaktı. Sence çok sinirli olduğumu düşünüyorsun Arkadaşın olduğumu söylemek için Ama akademik elbisemde sırıtmak için burada duruyorum. Sevgi, Affetme ve Hırsızlık Böylece yolunu kaybettin, Ama bana hissettirdiğin yol benim sıramı durdurur. Aptal Rüzgarı Üflemenin Herhangi Bir Yolu Benim için biri içeri girdi, GoodReads üzerine hikayeler dikiyorlar Her kim olursa olsun, çabuk kesmelerini isterdim Ama yapacaklarsa sadece tahmin edebilirim Acele etmeli ve gerçek yapmalılar yakında Aksi takdirde Graye adında bir adamı vurmam gerekecek ve karısını İtalya'ya götüreceğim.