ivanyvenian14

Iv itibaren 49321 Palacios de Sanabria, Zamora, İspanya itibaren 49321 Palacios de Sanabria, Zamora, İspanya

Okuyucu Iv itibaren 49321 Palacios de Sanabria, Zamora, İspanya

Iv itibaren 49321 Palacios de Sanabria, Zamora, İspanya

ivanyvenian14

Bir kitabın bana aşırı derecede bağlı olduğu ve yine de her beklentiyi karşılayabildiği örneklerden biri. İnanılmaz derecede derin ve katmanlı bir hikaye, kesinlikle birden çok kez okumalısınız. Karakter gelişimi olağanüstüdür ve Moore'un özenle yarattığı kurgusal dünyaya dalmak kolaydır. Bunu sadece bir çizgi roman okuyucusu olmadığınız için geçmeyin - Beatles Backstreet Boys'tan olduğu gibi genel bir süper kahraman hamurundan yukarıda.

ivanyvenian14

Tamam, bu aslında serinin üçüncü kitabı. Dizi şu şekildedir: 1. Willoughby Chase Kurtları 2. Battersea'daki Siyah Kalpler 3. Nantucket'teki Kabuslar 4. Çalıntı Göl 5. Guguk Ağacı 6. Dido ve Pa 7. 8. Soğuk Omuz Yolu Dahası da var , ama bunlar en iyisi. Onları sırayla okuyabilir veya okuyamazsınız (okumadım ve aslında Nantucket'teki Nightbirds'ı okumayı, diğer ikisini önek olarak okumayı ve sonra sırayla devam etmenizi öneririm), ama kesinlikle onları okumalısınız, çünkü maceracı, komik ve korkutucu ve üzücü ve şimdiye kadar buluşma zevkine sahip olduğum en güçlü, en yetenekli, en gerçekçi ve en az iğrenç kahramanı - eşsiz Dido Twite!

ivanyvenian14

I absoloutly loved this book. (I know that's what everyone says) ...I don't care. It cant be said enough. I devoured it in about a day and a half (taking breaks only to eat and sleep). It was deep and a little hard to understand at times but I had fun unraveling the mystery of it all. What I really believe made the book was the characters. They were complex, lovable and confusing a times (but in a good way, a way that makes you want to solve there mystery). I defintly recommend this book to anyone who likes a little challenging reading that definitly gives you a great reward for your hard work at the end. Official Marchetta fan now!

ivanyvenian14

I know there are alot of reasons people dislike this story because of the so called mirroring of Star Wars and Lord of the Rings this story so called seems to have portrayed. I too almost felt this way until I realized that there were other stories and movies that had similar characterics of other stories and movies. Anyways, I really like Eragon because it showed me that no matter what hardship that boy had to go through he never backed down from a situation and there were plenty of times he could have gave in. People need to realize that young folks need stories like Eragon to show them that there is a futrue ahead not matter what it takes it can be a great futrue. On to Eldest....