bethgilcoine

Beth Gilcoine Gilcoine itibaren Pethan, Uttarakhand 263631, Hindistan itibaren Pethan, Uttarakhand 263631, Hindistan

Okuyucu Beth Gilcoine Gilcoine itibaren Pethan, Uttarakhand 263631, Hindistan

Beth Gilcoine Gilcoine itibaren Pethan, Uttarakhand 263631, Hindistan

bethgilcoine

Noktalarda eğlenceli olmasına rağmen, bu kitabın titiz olduğunu düşündüm. Bu kesinlikle beni hiçbir şey için akıllı yapmadı (bir çeşit gönderim olsa da, bence bu zaten yazarın baskın hedefi değildi.)

bethgilcoine

Meh

bethgilcoine

Çok sevimsiz anları var, ama hikaye orijinal ve ilginçti. Daha sonra ne olacağını merak etmemi sağladı ve daha fazlasını öğrenmek istememi sağladı.

bethgilcoine

"Knock-Knock. Kim var? Armageddon. Armageddon kim? Armageddon tüm bu vuruntu şakalarından sıkıldı!"

bethgilcoine

Tuhaf. Bu inceledim ama yanlış yazar olarak görünüyor ... yeniden gözden rahatsız olamaz ama gerçekten sevdim. Neden iki kez goodreads üzerinde olduğundan emin değilim, bir kez yanlış yazarla - Sanırım belki senaryoyu inceledim? Neyse. Bu harika

bethgilcoine

Bu sıkıntılı zamanlarda ruhu kaldırmak için tasarlanmış bir kitabın başka bir harika kaydı (Recorded Books Direct'ten). Kitap bir roman olmaktan ziyade (1. kişi anlatıcı ve ana karakter olarak) Bertram (Bertie) Wooster ve beyefendisinin beyefendi Jeeves'in oynadığı 5 veya 6 kısa hikaye içeriyor. Anlatıcı (önümde isim yok ...) * * Bertie Wooster'ın sesini yeterince iyi yapıyor, ama Jeeves'le gerçekten parlıyor. Fiziksel kitap formunda olduğu gibi en az bir P.G. Wodehouse Jeeves, Bertie Wooster karakteristik kısaltmasını kendi göz küreleriyle (ses kaydına karşı) eylem halinde görmek için roman. Örneğin, "doğru Onurlu [so-so-so:]" "doğru Hon" olur ve bir okuyucu tarafından okunduğunda bu tür kısaltmaların girişimciler için nerede kafa karıştırıcı olabileceğini görebilirim. Bununla birlikte, komiktirler ve onları bağlam içinde konuştuklarını (veya yüksek sesle okuduklarını) duymak eğlenceyi arttırır. Wooster / Jeeves kitapları etraftaki THE FUNNIEST kitaplarından bazıları. Onları bir kahkaha ihtiyacı olan ve mizahı hızlı ve akıllı seven herkes için tavsiye ederim.

bethgilcoine

Kerr'den Bernie Gunther, suç kurgudaki en sevdiğim karakterlerden biri, ancak bu roman suçla ilgili değil, casusluk ve II. Dünya Savaşı'nın Rus ve Alman POW kamplarının korkunç koşulları hakkında. 1954'tür ve Gunther, Küba'yı birkaç yıldır sakladığı yerden (ve son romanda, Ölü Yükseliş Değilse) olduğu yerden çıkarır. Teknede iken, Amerikan Sahil Güvenlik tarafından tutuklandı ve böylece hem Amerikan hem de Fransız kuvvetleri tarafından tutulmayı ve sorgulamayı içeren bir yolculuğa başladı. Hapishanesinde savaştan yıllar önce, savaş sırasında ve sonrasında ve özellikle Erich Mielke ile olan “ilişkisini” hatırlıyor. Hem Fransızlar hem de Amerikalılar Mielke'yi istiyorlar ve Gunther'i üst düzey Alman komünistlerini edinmek için kullanıyorlar. Herkes ve köpekleri (Gunther dahil) çift geçişli usta casusun işinin derinliklerinde olduğu için kitap bazen kafa karıştırıcı. Kerr'ın POW kampını tanımlaması rahatsız ediciydi (iyi bir şekilde), ancak Kerr, John LeCarre'den daha iyi bir gizem / suç yazarı.