xkg-kudai2ca4d

Kudai Manzi Manzi itibaren 32788 Barrio, Ourense, İspanya itibaren 32788 Barrio, Ourense, İspanya

Okuyucu Kudai Manzi Manzi itibaren 32788 Barrio, Ourense, İspanya

Kudai Manzi Manzi itibaren 32788 Barrio, Ourense, İspanya

xkg-kudai2ca4d

Gülünç İngiliz doğada. Yani çok komik ve aynı zamanda suratsız. Harika karakterler ve durumlarla dolu, ancak temalar ve mizah zaman zaman tekrarlanabilir. Yine de, bu çok iyi bir okuma.

xkg-kudai2ca4d

çok kolay bir okumaydı. Çok ilgi çekici ve eğlenceli gerçek doldurma. Suudi Arabistan'da iyi bir dedektif tipi kitap bulacağımı düşünmemiştim. Çok eğlenceli!

xkg-kudai2ca4d

Bu kitabı indiremedim! Bu konuda bana tamamen çekici gelen bir şey vardı! Belki de çevirebileceğim küçük Almanca kelimeler ve deyimler (kitap İngilizce'dir ... bu yüzden endişelenmeyin!), İkinci Dünya Savaşı sırasında Almanlara olanların İKİ tarafı hakkında nasıl konuştuğunu (Büyükannem ve babam her ikisi de Almanya'dan geliyor), ya da ... şey ... HER ŞEY ilginçti. Kendimi bazı noktalarda hissettiğim üzüntü ve tiksinti bile beni hikayeye daha da sürükledi. Ben çok zevk şaşırdım!

xkg-kudai2ca4d

Bunu okumayı ve Afganistan'ın kültürünü tanımayı çok sevdim. ABD'de yaşamak ve kadın ve insan olarak haklara sahip olmak beni daha çok minnettar kıldı. Orada kaba var.

xkg-kudai2ca4d

Bu Çok Egotistik ve İnanılmazdı. Bu Amerikan Splenor DEĞİLDİR ama Harvey Pekars şaşırtıcı yazı bir Ekran. Onun hakkında çok hediye Akıllı adam (ki bu bir Hediye) Ama O hes Akıllı (ki bir Lanet) bilir. Bu hayatının bir hikayesi ve insanlarla kendi mizah yolunda nasıl katlandığı. Benim küçük kardeşim bunu benden çaldı :) geri istiyorum.