sanand030898d2

Anand S S itibaren Gemeinde Geretsberg, Avusturya itibaren Gemeinde Geretsberg, Avusturya

Okuyucu Anand S S itibaren Gemeinde Geretsberg, Avusturya

Anand S S itibaren Gemeinde Geretsberg, Avusturya

sanand030898d2

Bunu gerçekten beğendim ama daha önce okuduğum gibi hissetmedim. Bazı yerlerde çok öngörülebilir görünüyordu ve ana karakter, ilk iki romanının ana karakterleriyle neredeyse aynıydı. Aslında bu romanları veya Cormac McCarthy'nin kitaplarından hiç okumasaydım, bunu yüzde yüz daha fazla isterdim.

sanand030898d2

Joshua yatmadan önce bu kitaptan şiirler almayı sever!

sanand030898d2

Bu kitabı çok trite buldum ve bitirdiğimde kelimenin tam anlamıyla odanın üzerine attı.

sanand030898d2

** spoiler uyarısı ** Bu kitapla ilgili gerçek sorunlar yaşadım. Birincisi, bu spor dışında bizimki gibi bir dünyanın ölümle savaşmaya izin vereceğini inanılmaz buldum. Ayrıca 60'lı ve 70'li yaşlarda eşlerin yönetmeliklerinin yazılı olduğuna inanmakta zorlanıyorum. Çok fazla kadın libası vardı ve gerçekten de akıllarında bu kadar saçma kurallar yaratacaklar vardı. Ana karaktere de dayanamıyorum. Sürekli olarak pasifist olduğunu, ancak evlilikten ziyade ölümle mücadeleye karar verdiğini veya nefret ettiği aptal saçma gladyatör dünyasıyla tüm bağları kestiğini söyleyerek tamamen çelişkilidir. Bu da elde edemediğim başka bir şey, neden o ve annesi sadece mutlu dünyayı terk edip uzun zaman önce kendi hayatlarını yaşamaya başladı. Her ikisi de ondan nefret ediyordu ve görünüşe göre anne her zaman kocalar arasında kırılmıştı, bu yüzden neden kırılmadı ve sonra gerçek dünyada biriyle evlenmedi. Lyn her yerde salaktı. Sadece garip sonlamayı mümkün kılmak için oraya yerleştirilen rastgele teknoloji de vardı. Ve dürüstçe Sezar'ın bu kadar güce sahip olacağına inanmam bekleniyor mu? Dediğim gibi, her şey gerçekten inanılmazdı ve bu kitabı işe yarayacak kadar inancımı askıya alamadım, bu normalde çok iyi olduğum bir şey. Tüm kitap sadece sahte ve dürüst hissediyor ve rastgele bir teknoloji yarattı ve insanlar gerçekten kendi kişiliklerine sahip değildi, sadece yazarın hikayeyi yapmak istediği şeyi yapmasını sağlamak için onlara ihtiyaç duydukları her şeyi yaptılar , karakterin gerçekçi olarak söyleyeceği, düşüneceği veya yapacağı bir şey olup olmadığına bakılmaksızın. Yani bu kitabın tadını çıkarabilecek bazı insanlar olsa da ben onlardan biri değilim. Gerçekten, kapak ve tanımın bunu yapmaya çalıştığı kadar iyi değil.

sanand030898d2

Eski Toltec Bilgeliğinden etkilenmedim. Daha iyi hakikat kaynakları var.

sanand030898d2

Bu kitabı yıllar önce aldım ve SEVDİM! :) Ama resimlere bakmak için Sevgi kadar okuduğumu hatırlamıyorum ... bu yüzden ben OKUYORUM & tadını çıkaracağım! :) Ve bunu savurdum! :) Bir kez daha suluboya sevdi! :)