marciapamaralb7cd

Marcia Am Am itibaren Farmer, OH 43506, Birleşik Devletler itibaren Farmer, OH 43506, Birleşik Devletler

Okuyucu Marcia Am Am itibaren Farmer, OH 43506, Birleşik Devletler

Marcia Am Am itibaren Farmer, OH 43506, Birleşik Devletler

marciapamaralb7cd

Hala Ikal hakkında konuşuyorum. Babasının baloya olan aşkı ve Ikal'ın bu topla savaşan sporunda devam eden aşkı. Yurt dışına çıkarken para toplamak için çok çalışarak babasını mutlu etmek isteyen Ikal'ın mücadelesini de içeriyor. Gerçekten de çok özel bir şey değil, belki de bu hikaye önceki Ikal serilerinde geride kaldı. Çünkü Ikal adlı önceki kitaplarda badminton oyuncusu olmayı arzuluyor, çünkü bukleler de futbolcu olmak istiyordu. Andrea'nın bundan daha şaşırtıcı olan kitabını hala bekliyorum ... eh, burada yeni bir kitap ...

marciapamaralb7cd

Bazı iyi bilgiler.

marciapamaralb7cd

Bundan nefret etmedim, arkadaşlarımın çoğu benim inanmamı sağladı. Aslında, hoşuma gitti. Kusurlu bir roman, evet, ama hızlı ve ilgi çekici bir okuma. Neden bu kadar iyi yapıldığını anlayabiliyorum.

marciapamaralb7cd

Yarı iyi Batman hikayesi, çığır açanlardan daha klasik

marciapamaralb7cd

Okuduktan sonra düşündüğünüz kitaplardan biri. Başka bir anlayışlı, anlamlı, çok gülüyor John Green kitap :) Video inceleme göz atın!

marciapamaralb7cd

Mas Arai bana yavaşça büyüdü. Dizideki bu giriş benim favorim olabilir ve Okinawan kültürüyle ilgili detayları çok sevdim.

marciapamaralb7cd

Born for Love tarafından ilgimi çekti, ama benim kadar sevmeyi ve takdir etmeyi beklemiyordum! Perry ve Szalavitz, erken çocuklukta bağlanma ve gelişme kavramlarını açıklama ve belirli vaka örnekleri verme arasında dönüşümlü olarak yazma tarzı ulaşılabilir ve ilgi çekiciydi. Perry ve Szalavitz, empatinin nasıl geliştirildiğini (veya engellendiğini) ve empati tohumlarını nasıl besleyebileceğimizi, birçok ilgili, yakın zamanda ve eleştirel araştırma çalışmasına atıfta bulunarak tartışıyorlar. Ayrıca toplumumuzdaki uzun vadeli etkileri de tartışıyorlar. Kavramlar bana çok tanıdık geliyordu, ama yine de bu kitaptan bir ton öğrendiğimi hissettim. Özellikle sosyal hizmet uzmanları için mutlaka okunmalıdır.

marciapamaralb7cd

Çok bilgilendirici ve herhangi bir ilişki içinde olan herkes için yararlı.

marciapamaralb7cd

I am going to look up some more Susan Hill books, this one was excellent! I think I might have read an adaptation of it somewhere else, but this was really great. A conversation with an Oxford (or was it Cambridge) Don turns into a frightening recollection that spans time and breaks the boundaries between worlds. Genuinely, gothically amazing and far too short! Ghosts, jealousy, love, hate, masquerades, artwork, Venice, England. Need I say more?