dhnezs

Deniz Boyraz Boyraz itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Deniz Boyraz Boyraz itibaren Texas

Deniz Boyraz Boyraz itibaren Texas

dhnezs

Bu kitap benim için biraz yavaştı, hikaye kesinlikle parlak ama muazzam derecede dramatik değil. Yazarın neden Tolstoy, Flaubert ve Eliot ile karşılaştırıldığını kesinlikle görebiliyorum. Yayıncıdan Ahdaf Soueif ilk romanı Güneş Gözüyle, Tolstoy, Flaubert ve George Eliot ile karşılaştırmalar yaptı. İngiltere'nin prestijli Booker Ödülü için kısa listeye alınan son romanında, ondokuzuncu yüzyıl romancılarının romantik becerilerini hem cinsel hem de uluslararası çok modern bir kültür ve politika duygusu ile birleştiriyor. Yirminci yüzyılın her iki ucunda, iki kadın tanıdık dünyalarının dışındaki erkeklere aşık olur. 1901'de yakın zamanda dul kalan Anna Winterbourne, İngiltere'yi milliyetçi duygularla dolu bir İmparatorluk karakolu olan Mısır'a bırakır. İngiliz kolonisinin comfrot'undan çok, kendisini gerçek Mısır tarafından yakalandığını ve Sharaif Paşa el-Baroudi'ye aşık olduğunu bulur. Neredeyse yüz yıl sonra, boşanmış Amerikalı bir gazeteci ve Anna ve Sharif'in soyundan olan Isabel Parkman, tutkulu siyasetine sahip üstün yetenekli ve zor bir Mısırlı-Amerikalı şefe aşık oldu. Çelişen duygularını anlamak ve mirasının arkasındaki gerçeği keşfetmek için Isabel de Anna'ya ve Şerif'in sevgisinin hikayesini yavaş yavaş ortaya çıkardığı Mısır'a gider. A.S.'nin romantizmine ve karmaşık hikaye anlatımına katılmak. Byatt'ın Michael Ondaatje'nin İngiliz Hastası lirik duygusallığına sahip olması Ahdef Soueif, bir kez daha büyüleyici bir geniune konuşma ve kalıcı önem hikayesi yarattı.

dhnezs

Üç yıldız kötü bir inceleme gibi görünüyor, ama gerçekten değil. Dört yıldız veremedim çünkü içine girmek çok zordu. Yazma tarzı beni harekete geçiren ana şeydi. Ben tefsir edeceğim. 'Cornwallis, Delaware boyunca sürdü, diye düşündü, Howe bu sinir bozucu isyancıların kaçmasına izin verirse bu savaş asla bitmeyecek.' İlk 200 sayfa için tüm bu cümleleri dört kez okumak zorunda kaldım. İki alakasız cümleyi birleştirmek için virgül kullanmak benim için çılgıncaydı ve her zaman 'düşünce'yi' olsa 'olarak okumak istedim. Hiç bir anlamı yoktu. Buna rağmen alıştığımda kitap çıkmıştı. Vurgulamak Daniel Morgan kitapta ne kadar var. Bana Daniel Morgan'ý seviyorum. Mel Gibson sadece Morgan kadar havalı olmasını ister.

dhnezs

Gustafson'un Theocentric Ethics'in düşüncesine iyi ve hızlı bir giriş, hikayeleri kullanımı ve çok daha hafif bir tonu ile biraz daha kişiselleşti. Keyifli, ancak Theocentric Ethics'in derinliğine ulaşamıyor.

dhnezs

Bu kitabı okudum çünkü Geceyi çok sevdim. Ancak, okumak zor ve hayal kırıklığı yaratan bir devam filmi.

dhnezs

This book grabbed me right away. It's about a person named Monster who catches magical creatures for a pest control agency. The way Martinez explains the magic system is very clever. It seeming almost limitless, but also being very complicated and difficult to remember (for more reasons than one). As a result Monster must carry a magic dictionary everywhere he goes. This book is clever, funny, and engaging for almost anyone. Pick it up