madisonrengnez

Madison Rengnez Rengnez itibaren Herher, Ermenistan itibaren Herher, Ermenistan

Okuyucu Madison Rengnez Rengnez itibaren Herher, Ermenistan

Madison Rengnez Rengnez itibaren Herher, Ermenistan

madisonrengnez

Lev Grossman tarafından yılın başlarında 'Büyücüler'i okudum ve sevdim. Harry Potter ve Narnia kitaplarında belirli dürtmeler ve başlarını sallayan bir tür olarak Fantasy'nin doğasını anımsatan harika bir kitaptı. Hogwarts, Bret Easton Ellis'in “Cazibe Kuralları” nı, kolej veya üniversitedeki gerçekte nasıl davrandıklarını belirleyen, tamamen seks ve alkol ve uyuşturucu ve ... hımm, sihir gibi davranan oyunculuktan hoşlanıyordu. Şimdi, “Büyücü Kral” ı bitirdim, Grossman “Büyücüler” e devam ediyor ve sadece karakterleri olgunlaştırmakla kalmadı, aynı zamanda Grossman'ın yazı, komplo ve karakterizasyonu da var. Bu, kahramanın doğasına ve isteklerin yerine getirilmesinin yüksek ve düşük seviyelerine odaklanan gerçekten parlak bir roman. 'Büyücüler' iyi bir kitaptı, ancak 'Büyücü Kral' neredeyse her yönden daha iyi. Eski karakterler geri döner, ancak bu sefer onlar için ve onlarla gerçekten hissetme şansın olur. Tempo ve komplo spot üzerinde durur, asla selefinin ara sıra yavaş noktaları gibi bırakmazlar. Narnia, Potter ve LoTR’ın başını sallayanlar hala oradalar - ancak birçok yönden daha zarif, daha incelikli - ve bir çok başkaları arasında hack ve bülten panoları, rol oynama, teoloji ve matematiğe bir dizi yeni geeky referansı ile katıldılar. Genel olarak, 'Büyücü Kral' önceki kitaptan daha komik, daha derin ve daha duygusal bir çalışma. Gerçekten, 'Büyücü Kral' harika bir roman. Kesinlikle tüm yıl boyunca okuduğum en iyi fantazi ve neredeyse tüm zamanların en sevdiğim kitaplarının arasına katılacak.

madisonrengnez

Virginia Wade'in ilginç otobiyografisi

madisonrengnez

Okçuluğu bir giriş olarak kullanarak zen'in harika bir şekilde ortaya çıktığını merak ediyorum.

madisonrengnez

Bu, Neuromancer aracılığıyla üçüncü kez - on yılda bir kez alıyor gibi görünüyor - ve sonunda ne olduğunu tamamen anlıyorum. Bunun çeşitli okumalardan mı yoksa geleceğin nihayetinde Gibson'ın şaşırtıcı derecede kehanet vizyonuna (ya da neredeyse peygamberliğe yakın bir şekilde yakalanıp yakalanmadığı) bilmek ilginç olurdu; ama yine de bir dünyayı öngörüyor ... ama yine de bir dünya öngörüyor ödemeli telefonlarla dolu. Her halükarda, en çok sevdiğim tüm bilim kurgu için temel çalışmaların yanı sıra büyük bir okuma olmaya devam ediyor ve eminim 2025'te zorlayıcı olacak.

madisonrengnez

Düşüncelerim: Erkeklerle Oynarken Lucy ile tanıştık. Lucy babasıyla birlikte yaşıyor ve Los Angeles'a taşınmak zorunda kalıyor. Annesini kaybetti ve babası tüm hatıralardan kurtulmak istiyor, böylece Lucy'yi ülke çapında sürüklüyor. Lucy'nin yeni arkadaşlar edinmesi, yeni bir okula gitmesi ve temelde düşünülenden daha zor bir Kaliforniya kızı olmayı öğrenmesi gerekiyor. Okulun ilk gününde Benji adında bir çocukla tanışır. O ve Benji iyi arkadaş olurlar. Sonra ezildiği başka bir çocuk daha var. Oh sanırım burada bir şey unutuyorum. Lucy futbol takımı için çalışır. Futbolda iyi ve rakamlar bu arkadaşlarla tanışmanın bir yolu. Ama takımı yapmıyor, onun yerine Futbol takımını deniyor ve bunu yapıyor. Babası onun oynamasını yasaklıyor çünkü çok tehlikeli ama Lucy yine de oynuyor. Boys ile oynamak eğlenceli bir okuma, ama çok derin değildi. Karakterlerin hiçbiri benimle istediğim gibi tıklamamıştı. Hâlâ okumaktan zevk alıyordum ama eğer futbol temalı bir kitap arıyorsanız, Jordan'ı Yakalamayı da deneyebilirsiniz. Genel: Biraz sevdim ama sevmedi. Ama hızlı bir okuma oldu bu yüzden bir oturuşta bitirdi. Cover: Beğendim ama çoğunlukla futbolcuların bacaklarını arka planda seviyorum. Belli bir cesaret ekliyorlar! Ne Veririm: 4/5 Cupcakes ____ İnceleme Prenses Bookie'den Alınan Ciltsiz Baskıya Dayalı www.princessbookie.com

madisonrengnez

Kulak misafiri olmak için düzenli bir eğitim vardı. s. 133 Okuyucu bir partide bir rehineye kulak misafiri olur. Olay aylarca sürüyor. Müzakere yok. Esirlerin ve teröristlerin yaşamları, yıldız çaprazlarında olduğu gibi kesişir. Dil, kültür ve milliyet hiçbir şey ifade etmez. Her şey sade aşk, opera ve satranç. Daha sonra elbette futbol da geliyor. Çeviride hiçbir şey kaybolmuyor. Sonu kaçınılmazdır ve kişi her dakikasını sever.

madisonrengnez

Sookie'nin paranormal macerası sizi eğlendirecek.