aresaldo

Restiadi Nurwidayanto Nurwidayanto itibaren Mathvarayapuram, Tamil Nadu, Hindistan itibaren Mathvarayapuram, Tamil Nadu, Hindistan

Okuyucu Restiadi Nurwidayanto Nurwidayanto itibaren Mathvarayapuram, Tamil Nadu, Hindistan

Restiadi Nurwidayanto Nurwidayanto itibaren Mathvarayapuram, Tamil Nadu, Hindistan

aresaldo

İyi yazılmış. Mithradates biyografisini üstlenecek yeni bilgiler getirir. Tarihin bir sürpriz sonu olması mümkün mü? Bunu sevdim.

aresaldo

Bu kitabı hayatımda yaşımdaki pek çok inekten çok daha fazla okudum. Adams’ın kitaplarında neredeyse hiçbir şey olmadığı konusunda ısrar ediyorum. 200'den fazla sayfa şakası gibi görünen bir punchline'ı beklemekten hoşlanıyorum. Ayrıca, telaffuz edemediğim isimlerle karakterleri kavramsallaştırmak / öngörmek konusunda da zorlanıyorum. Bazı nedenlerden dolayı, bir kitaptan zevk alma kabiliyetimle uğraşır. Bu, yazma stilinin keskin, esprili ve okuması zevkli olduğunu söyledi ve bu nedenle tek başına, bunu çok derecelendiriyorum.

aresaldo

Bu kitabın ne hakkında olduğunu hatırlayamıyorum bile. Sadece can sıkıntısının gri pusunu hatırlıyorum.

aresaldo

Bu oldukça iyiydi. Gerçekten benim en sevdiğim ama kötü değil ya.

aresaldo

Actually read this book twice without realising it until nearly reaching the end of the second time. Obviously, left no mark the first time...or the second time, for that matter...

aresaldo

I haven't read this book yet, but I can suggest it. I had the privilege of taking a college course taught by Connell-Szasz with this exact topic. She was actually working on this book, while teaching. As a Native American student, I have always dreaded reading or learning anything historical (as you can imagine), but not only was Connell-Szasz able to intrigue me with the Native American aspect, she was also able to teach me alot about Scottish culture and the subsequent changes to their livelihood through colonization. If you think about it, she plays a significant role as an intermediary. (how cool!)