cohenoa1785fe

Noa Cohen Cohen itibaren Toda, Gujarat 370415, Hindistan itibaren Toda, Gujarat 370415, Hindistan

Okuyucu Noa Cohen Cohen itibaren Toda, Gujarat 370415, Hindistan

Noa Cohen Cohen itibaren Toda, Gujarat 370415, Hindistan

cohenoa1785fe

Ne kadar düzeltme yazdığını biliyorum ve hala harika bir kitap olduğunu düşünüyorum. İki kültür, Thule paradisiacal ve çılgınlıktan bir an için her şeyi yok etmeye gelen aptal Badeners arasındaki çelişkiler ... Gerçekten sürüklendim. Beni ilk kez vuran şey en sonunda, adapte olmak istemeyen agresif Badeners'dı. Davranışlarının açıklaması, mevcut Fas sorununa sorunsuz bir şekilde uyuyordu. Ve böylece neredeyse yirmi yıllık bir kitap aniden tekrar topikal hale geliyor.

cohenoa1785fe

Bundan gerçekten keyif aldım. Başka bir zamana, kültüre ve hayata bakışımı sevdim!

cohenoa1785fe

Highly imaginative and interesting!

cohenoa1785fe

I was expecting to love this book about a fat girl in Philly, but it didn't really seem to center so much on her being fat or in Philly, but more on her emotional issues and daddy abandonment issues and stuff like that. I just couldn't get into it. The writing didn't really pull me in. My favorite part was reading Bruce's articles. I liked Little Earthquakes... not sure if I'll be moving on to In Her Shoes or not...

cohenoa1785fe

This book was very enjoyable. As all Dr. Suess books, the rhyming was fun and kept me on my toes. This book emphasizes the importance of reading and is a great book for beginners who might not see the importance in reading.