zoe7777777

Zhang Zoe Zoe itibaren Kastania 470 47, Yunanistan itibaren Kastania 470 47, Yunanistan

Okuyucu Zhang Zoe Zoe itibaren Kastania 470 47, Yunanistan

Zhang Zoe Zoe itibaren Kastania 470 47, Yunanistan

zoe7777777

Bu, neredeyse Chabon'un diğer çalışmalarından bazıları kadar hoşlanmadı. Kendini emen ve duygusal bir valiz olan kahramana karşı sempatik olmak zordu. Chabon'un dil komutunun bu yazıda diğerlerinden daha az etkileyici olduğunu hissettim; karakterizasyonlara inanmadım.

zoe7777777

Bu kitabı sevdim! Bu, sadece birincisini dinlediğim The Bartimaeus Trilogy'nin prequel'idir (Samarkand'ın Muskası). Daha fazla Bartimaeus için hevesliydim, ama üçlemenin ilk kitabındaki ana insan karakteri olan Nathaniel için fazla değil. Ancak Süleyman'ın Yüzüğü, Bartimaeus'un Kral Süleyman zamanında yaşadığı maceralara zamanda geri döner ve mükemmeldi. Sesli kitap versiyonunu dinledim ve tekrar söylüyorum, anlatıcının sesi deneyimlemek için gerçek bir zevkti.

zoe7777777

Yüksek okulu yazılı olarak düşündüğümde, yayınlama arzum yoktu - onun fikri hem kendimi hem bilinçli hem de öz-anlam ifade etmemi sağladı. Sonra bu kitabı okudum ve sanatın ve yazmanın hayatımda somutlaştırmak istediğim eylemciliğin başka bir tezahürü olabileceğini anladım. Ve Walker'ın aktivizmi? Kendine ilham veriyor.

zoe7777777

Bence bu, prostat kanseri hakkında yeni öğrenmeye başlayanlar için harika bir başlangıç kitabı. Çok şey öğrendim ve doktor için birçok soru üretebildim! Artık kanserin ne olduğuna, nerede kaldığına, nasıl yayıldığına ve çeşitli tedavi seçeneklerine dair bir temeli olduğum için daha teknik kitaplara geçmeye hazır hissediyorum. Aile üyeme yardım edebilecek gaziler için Vietnam'a özel VA faydaları hakkında yazılan bölümü (ve 62-75 arasındaki diğer savaşları) görmekten mutlu oldum. Bazı bölümleri atlayabildim, çünkü hastanın duygularına ya da tanı konmadan önce olanlara daha fazla odaklandılar (ancak bu durumda aile üyeme tanı kondu). Hızlı okuma - 3 günden az bir sürede geçti.

zoe7777777

İyi okuma

zoe7777777

bir başlı olarak kırmızı başlı bir adamı seveceğimi hiç bilmiyordum - böyle büyük bir kaçış, değerli hale getirmek için yeterli tarihsel olaylara sahip ...