thanva

Thanva Chalinrat Chalinrat itibaren Cognocoli-Monticchi, Fransa itibaren Cognocoli-Monticchi, Fransa

Okuyucu Thanva Chalinrat Chalinrat itibaren Cognocoli-Monticchi, Fransa

Thanva Chalinrat Chalinrat itibaren Cognocoli-Monticchi, Fransa

thanva

Vol.1 için DÜŞÜK AŞAĞIDAKİ yorum: http: //vol1brooklyn.com/2011/10/06/re ...

thanva

Bu, günümüzün en ünlü Amerikalı Japon Araştırmaları profesörü tarafından yazılmış Japonya tarihinin mükemmel bir araştırmasıdır. Varley o zamandan beri Öğretim'den emekli oldu, ancak Hawaii Üniversitesi'nde derslerini aldığımda en ilgi çekici ve bilgilendirici oldu.

thanva

Yazma çok iyiydi, hikaye çizgisi çok yavaştı ve çok zayıf bir sondu. Yazar, güçlü bir hikaye çizgisi sağlamayı unuturken, sadece inanılmaz derecede net bir ortamı boyamak için yazıyor gibi görünüyordu. Hoşuma gitmedi.

thanva

Denemeleri ve incelemeleri, İngilizce dilinde en iyilerden bazıları.

thanva

O başka bir kitap

thanva

Ya başkalarına yardım etme yeteneğiniz bir genelevde istihdama yol açtıysa, doğum öncesi yaratıklara hizmet ediyorsa? Bir insan için ilginç bir kariyer seçimi — bir Jeremy Teach kalbe gidiyor. Sıkı çalışma ve özveriyle, kendisini vampir topluluğu içinde en çok talep edilen ücretli sevgili olarak tanımlıyor. Ölümcül yaratıkların ne istediğini, neye ihtiyaçları olduğunu ve tam olarak onlara nasıl verileceğini anlıyor. Ve evet, adamın yetenekleri olduğunu söylüyorum! Jeremy'nin hayatı mükemmel değil, ama kontrolünde işleri var. Bu, en sevdiği müşterisi bir iş ilişkisinden daha fazlası için zorlayana kadardır. Birkaç tarih sonra Jeremy, Wallace'ın faydaları olan bir arkadaştan daha fazlasını istediğini fark eder - ve Wallace'ın Jeremy'nin başka bir vampirle ilgilenme konusundaki kararlılığını tehdit edebilecek tek adam olduğunu fark eder. Wallace sırları olan bir vampir. Aşıklar için vampirleri açıkça tercih eden bir adam olan Jeremy'ye düşmeyi beklemiyordu. Ama şimdi sahip olduğu için Wallace, Jeremy'yi o kadar iyice sevmeyi planlıyor ki, asla başkasını istemeyecek. Sabırla, Jeremy'i genelevlerde çalışmayı bırakması konusunda ikna eder. AİLE'yi sevdim. Kitap, Jeremy ve Wallace arasında dikkatimi çeken şaşırtıcı bir cinsel kimya ile başladı, ancak aralarında gelişen karmaşık, psikolojik ilişki beni her zaman mutlu bir sonun biteceği beklentisiyle çevirmeye devam etti. Hayal kırıklığına uğramadım. Ve kusurlarına rağmen hayattan daha büyük sevimli karakterlerle ilgileniyorsanız, BELONGING'de de hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Aslen The Romance Değerlendirmeler için yazılan Direkt Link: http: //glbt.theromancereviews.com/vie ...

thanva

Bu kitabı dün gece bitirdim ve kesinlikle SEVDİM! Bu ailenin yaşadığı maceralar çok saçma ve yazarın karşılaştığı tüm sıkıntı ve zorluğa rağmen ne kadar esnek olduğunu görmek şaşırtıcıydı. Başkası okumuşsa, discus yapmayı çok isterim!

thanva

Bu kitap, benim robotik geleceklerimizin arkasındaki kavramları sonsuza dek şekillendiren 3 robotik yasasına ilk girişimdi. Bu kitabı 5 gün boyunca bir genç olarak okuduğumu hatırlıyorum. Kendi başına okunabilen inanılmaz bir kitap, ancak önce diğer Asimov kitaplarını okuduysanız, muhtemelen daha iyidir.

thanva

Öncelikle Amanda Eyre Ward'ın ilk romanından (Cennete Uyku Uykusundan) neredeyse ikincisinin (Nasıl Kaybedilir) olduğu kadar beğenmediğimi söylememe izin verin. Bu kitaptaki nesir zengin ve hikaye zorlayıcı, ancak karakterlerle ilgili büyük sorunlarım vardı. Roman, başında ayrı ayrı sunulan üç kadının hayatını takip ediyor. Hikaye ilerledikçe, yaşamlarının iç içe geçmesinin canlı yollarını keşfederiz. Karen bir ölüm cezası mahk ismu, Franny kariyeri ve ilişkisi ile mücadele eden bir doktor ve Celia, kocasının ölümüyle başa çıkmak için gelen bir dul. Anladığım kadarıyla, bu karakterler gerçek insanlara ve olaylara dayanıyor. Bence karakterler röportajlardan ve gerçek hikayelerden yola çıkarak ortaya çıkan sorun, sadece kafalarının içine çok girebilmeniz ve onları kurgusallaştırmaya çalıştığınızda, onların gerçek kimlikleri için yanlış davranmaktan - sadakatin olmaması gerektiğinden endişelenirsiniz ' t kurgu. Üç karakterin hepsine de sempati duymam gerekiyormuş gibi hissettim, ancak sığlıkları ve bencillikleri de özverili niteliklerinden ağır basıyordu. Sözde kafalarının içine girdiğimizde bile, onlardan bu kadar belirsiz ve boş düşünceler bırakmış gibi hissettim. Geçmişi hakkında daha fazla şey öğrendiğim için her karakter daha da açıldı, ama ben onları tam olarak "anlamadım". En saf karakter olması beklenen Franny, aslında bana en sinir bozucuydu, çünkü kesinlikle hiçbir esnekliği yoktu ya da hiçbir şey için güçlü olacaktı. Belki bu üç kadının gerçekte sahip olmadığı şey tutkuydu. Karakterlerin tutkusu yoksa, o zaman yazı tutkudan yoksundur - ve komplo ne kadar sıkıntılı olursa olsun, gerçek hissetmez. Ayrıca New York'a karşı Teksas ikiliğinin aşırı etkilendiğini ve bence tamamen gerçek dışı (her iki kültürü de kişisel olarak deneyimlemiş) olduğunu ekleyeceğim. Franny'de çevre mücadelesi yaratma çabası için bir grup NY stereotipinin Texas stereotipleriyle birleştirildiğini hissettim. Benimle uçmadım.

thanva

Time Out New York'tan incelememi okumak için lütfen şu bağlantıyı tıklayın: [http: //66.111.110.102/newyork/Details ...]

thanva

Bu Boyd Morrison'dan bir diğer mükemmel gerilim filmi. Üç kitabını da okudum ve heyecanlıysanız çok tavsiye ediyorum.

thanva

Graphic novel, NBA nominee and winner of the Michael L. Printz award. Clever book that combines the tale of Monkey from The Journey to the West with a young man’s need to accept his identity (and its cultural baggage) in the contemporary United States. It is cleverly wrought, but is it more than it appears to be? Is anything? Maybe the best thing is to be exactly what you appear to be. Maybe I’ve been barking up the wrong tree looking for a graphic novel to be about more than it appears to be about. Hmm.

thanva

3.5 stars and my summary won't come close to explaining this story told in alternating chapters by Bernardo and his sister Andi. Bernardo's mother moved to England when he was a baby to pay medical debts but she had to leave him behind. Now sixteen, Bernardo has finally been granted a pass to come live in England with his mother, her husband and Bernardo's half sister, Andi. Bernardo is a hero in his small village, where it is believed his height (unknown to them, he has Gigantism) and name protect them from earthquakes - there have been none since he started growing. Now Bernardo must figure out a way to bridge the gap between two cultures and his own feelings of guilt so he can live a life of his own - and he's going to need the help of his family, modern medicine and his old friends to do so.