alya-husaini

Alya Husaini Husaini itibaren Kuppanhalli, Karnataka, Hindistan itibaren Kuppanhalli, Karnataka, Hindistan

Okuyucu Alya Husaini Husaini itibaren Kuppanhalli, Karnataka, Hindistan

Alya Husaini Husaini itibaren Kuppanhalli, Karnataka, Hindistan

alya-husaini

Bu kitabı okudum çünkü 1) Dünyayı sevdim Garp'a göre ve 2) bir lise konuşma ekibi yarışmasında bir çocuk bir alıntı yaptı ve korkunç performansına rağmen, onu ilginç buldum. Bu kitabı zaman zaman biraz uzun görünse de çok sevdim, çünkü erkekler arasındaki çocukluk arkadaşlıklarını çok ilginç buluyorum. Anlatıcı ve arkadaşı arasında gelişen garip sevgi bağı ve sadakatlerinin yoğunluğu (kaçınılmaz değişikliklerden bağımsız olarak) tanık olmak güzeldir. Gerçekten istisnai olan, en azından bu durumda kaderin ve inancın tamamen iç içe geçtiği ve kahramanlığın yerlerin hoşgörüsüzlüğünde yaşayabileceğini teyit eden sonucudur.

alya-husaini

Eski erkek arkadaşımın annesinden bir Noel hediyesi ... benimle dalga mı geçiyorsun? Bunu açmadan ölmek istedim ... Ama bir kez okuduk ... Kitabı evinde bıraktım ... Kim ve kocanın boşandıkları şimdi sıralarını öldürdü ...

alya-husaini

Translating...

alya-husaini

Okay, I read when I was not in the mood for a book with a lesson. Keeping that in mind, there wasn't enough plot to keep me interested. Had I read this book last May, right before graduation, I would have gotten much more out of it. The next time I feel a little lost in my life, I'll find a copy of this book and read it again.

alya-husaini

Enjoyed this classic as well as the movie.

alya-husaini

I learned that people handle painful situations diffently.