thaophan2811

Thao Phan Phan itibaren Little Badminton, Badminton, South Gloucestershire GL9, İngiltere itibaren Little Badminton, Badminton, South Gloucestershire GL9, İngiltere

Okuyucu Thao Phan Phan itibaren Little Badminton, Badminton, South Gloucestershire GL9, İngiltere

Thao Phan Phan itibaren Little Badminton, Badminton, South Gloucestershire GL9, İngiltere

thaophan2811

Bir kadın yazar tarafından yazılan, 1900'lü yılların başlarında yaşlı bir erkek vaizin küçük oğluna bir mektup yazarak yaşlı adamın günlerinin sağlığı azalırken numaralandığını bildikleri söylenir. Dini içgörüler dürüsttü (birçok Hristiyanın uğraştığı mücadeleleri gösteriyor ve tüm cevapları bilmiyormuş gibi) ve stil mükemmeldi. Arsa "eylem" yavaş ama korkmayacak gibi çözülmez.

thaophan2811

Bu kitap bana Douglas Adams'ı - sevdiğim kitapları hatırlattı - ama çoğunlukla DA kadar iyi olmasa da. Hans Solo'nun herkesin olmak istediği kişi hakkındaki açıklama harikaydı. Bazı iyi bitler vardı ve genel fikir iyiydi, ama bu roman hakkında bir şey benim için bir araya gelmedi.

thaophan2811

I read this after an emphatically positive review by a complete stranger in a small branch of Waterstones. i am so glad that I took notice of this prophet. Having found Iain Banks' fiction difficult to read and difficult to empathise with I discovered that Iain M Banks writes wholly differently. His plots are huge, his characters engaging and the style of writing is much mnore accessible. How curious that they are the same person, although he has admitted preferring to be IMB, rather than just IB

thaophan2811

Best book I read all summer. It's hilarious--you might be laughing out loud on the subway. If you like Cintra's biting pop-culture pieces on Salon, you should read this. Her fiction is even better. I need her to write another book NOW!