lucasartdirector

Lucas Ferreira Ferreira itibaren Primera, TX 78552, Birleşik Devletler itibaren Primera, TX 78552, Birleşik Devletler

Okuyucu Lucas Ferreira Ferreira itibaren Primera, TX 78552, Birleşik Devletler

Lucas Ferreira Ferreira itibaren Primera, TX 78552, Birleşik Devletler

lucasartdirector

Şaşırtıcı bir şekilde, bu garip küçük hikayede bir çok LIS teması var (arşivler ve koruma, bilgi erişimi, okuryazarlık, entelektüel özgürlük) ama sonuçta son olarak çok daha lezzetli olabilirdi. Goatman'ı çok sevdim (hmm, keçiler insanlara yeni ışık yaktılar mı?) Ama eğer köpekle bir yerde banyo yapmış olsalardı, çok memnun olurlardı! Ve daha fazla mizah, entrika ya da tehlike, karışık olaylar, eylemle aşılanan temel hikayeyi görmek isterdim.

lucasartdirector

Blood Rites, şu ana kadar Dresden Serisinde en sevdiğim kitap, Harry'nin Sarcasm'ının Yan Sıralarıyla Dolu Komik ve Aksiyon!

lucasartdirector

korkutucu.

lucasartdirector

Harika bir plaj kitabı! Bu kitabı okurken daha akıllı olmayı beklemeyin ama eğlenmeyi bekleyin. Temelde bir gün içinde bitirdim, ama o zaman tatildeydim.

lucasartdirector

Pollan, yiyecekleri yeni şekillerde düşünmenizi sağlayan bir ustadır. Botanik Pollan'da dört tanınmış bitkinin (elma, lale, esrar, patates) arkasındaki hikayeleri ve bilimi izler ve arkasında böyle bir hikayesi olduğunu hiç düşünmediğiniz şeyler hakkında bilgi ve perspektifler sağlar.

lucasartdirector

Aşırı koruyucu bir anne ile kendini tanımlayan nerd olan bir kahramanı olan sevimli bir kitap. Hemen hemen herkes tarafından dövüldüğünde, siber ve evde eğitim alır! Yalnızlık, yeni arkadaşlarla tanışmasına yol açar, annesinin tam olarak onaylamadığı arkadaşlar, ancak ihtiyacı olan şey bu olabilir. Kesinlikle okumaya değer!

lucasartdirector

Muhtemelen şimdiye kadar okuduğum en kötü kitap örtbas etmek. Da Vinci Yasası bir milyon kat daha iyidir.

lucasartdirector

Willa Cather'ın New Mexico tarihine dayanan klasik kurgu kitabı. Devletimin tarihini emmeye devam ederken, bu küçük kitabı bir mücevher olarak buldum.

lucasartdirector

much

lucasartdirector

I still think of this book every time I'm in Central Park.