renanvaladares

Renan Valadares Valadares itibaren Kothigegollahalli, Karnataka 572122, Hindistan itibaren Kothigegollahalli, Karnataka 572122, Hindistan

Okuyucu Renan Valadares Valadares itibaren Kothigegollahalli, Karnataka 572122, Hindistan

Renan Valadares Valadares itibaren Kothigegollahalli, Karnataka 572122, Hindistan

renanvaladares

Bu kitap, birçok yönden karakterimi şekillendirmeye yardımcı oldu. Okuduğum zaman, on yaşımdayken, derin bir antisosyal çocuktum. Seçim dışı değil, o kadar ki, normal bir şekilde nasıl arkadaş olacağımı bilmiyordum ve bir neden görmedim. Fakat bu kitabı okuduktan sonra arkadaş olmamasının "müttefiklerden" ne kadar önemli olduğunu anlamamı sağladı. Eğildim. O zamandan beri, biraz daha iyi huylu bir karaktere dönüştüm, ancak bu kitap yüzünden, tüm bu sınavların okulda veya sosyal taraflardaki partilerde yaşamın nasıl bir etkisi olduğunu fark ettim. gelecekte olacaktı. Bunun ötesinde, harika bir fikir serisiyle sadece harika bir okuma. Çoğu zaman çocuk olduklarını unutuyorum, ancak okuduğunuz sürümün içinde Kartların önsözü varsa, insanların asla başka bir şeyde hiç düşünemedikleri gibi göründüğünü söyleyerek ne anlama geldiğini göreceksiniz. Kendi kendinize, bir çocukken yetişkin olduğunuzdan daha. Düşünce süreci aynıdır, sadece düşüncelerini biçimlendirme konusunda daha fazla deneyime sahiptirler. Neyse, bu kitabı çok sevdim ve beş kez okudum. Her okuduğumda, metaforlar gibi yardımcı olamadığım, hemfikir olduğum ya da sevebileceğim yeni bir yön buluyorum; Onları anlamadım, ama saat 12'de, ikinci kez okuduğumda, kelimelerin arkasındaki fikri kavradım. İnanılmaz.

renanvaladares

Bu kitabın harika bir film olacağını düşünüyorum.

renanvaladares

Tamam, bu İspanyolca okudum, bu da anlatımın ve açıklamaların bazılarının üzerimde tamamen kaybolduğu anlamına geliyor, bu yüzden incelememe bakarken bunu dikkate almalısınız. Isabel Allende ilginç bir yazar ve bunu içtenlikle kastediyorum. Belirsiz doğaüstü şeylerle birçok ilgisi var ve bir şekilde bu şeylerin çoğunu kitaba sokmayı başardı. Hint ritüelleri, iksirler, Çingeneler, gizli toplumlar, voodoo, falcılar, korsanlar vb. Var * Bazı spoiler! * Kitap Zorro ya da Diego de la Vega'nın hayatını anlatıyor. Ailesi, nasıl tanıştıkları, evlendikleri, vb. İle başlar. Bu ilginçtir, çünkü California'nın erken dönemleri, misyonlar, İspanya'lılar ve Hint ilişkileri hakkında neredeyse tarihi bir kurgu. Bu ilginçti ve hoşuma gitti. Sonra genç bir adam olarak Diego, "Avrupa eğitimi" almak için İspanya'ya gönderilir. Bu kitabın büyük bir kısmı ve ilginç. Burası gelecekteki rakibi ve düşmanı ile buluşuyor. Ayrıca Napolyon'un erkek kardeşi Bourbon krallarını İspanyol tahtına koyduğu zamana dayanır. Bu, olay örgüsünde oynar, çünkü birlikte yaşadığı aile Fransız sempatizanlarıdır ve İspanyol monarşisi restore edildiğinde sorun yaşarlar. Diego, ailenin kızlarını korumak ve onları ülke dışına çıkarmak zorunda kalır. Kaliforniya'ya gidebilecekleri güvenli bir limana ulaşmak için kendilerini hacı olarak gizleyen ve İspanya'yı dolaşan bu harika bölüm var. Geri dönüyorlar, yolda bazı problemleri var, ama sonunda geliyorlar. Zorro'nun düşmanı Kaliforniya'ya geldi ve ailesinin hacienda ve babasıyla yıkıma uğradı. Romanın zirvesi Zorro'nun babasını kurtarması ve ailenin topraklarını geri kazanması. Keyifli bir son oldu. Genel olarak, bu okumak için eğlenceli bir kitap, Eminim hepimiz Zorro hikayesini seviyoruz ve hayatının ve nasıl geldiğinin bir hesabını duymak eğlenceli. Vaktiniz varsa okuyun!

renanvaladares

Bu kitaptan keyif aldım ve kadınların batının büyümesine katkısı hakkında sık sık okunamıyor.

renanvaladares

Kitap keyif aldım. Ancak kendi hayatı, şöhreti, söylentileri vb.

renanvaladares

This book was hard for me to get into at first, but I ended up liking it a lot. I had to give it an average rating because it was hard to get into. But I am looking forward to the next book in the series.