guilhermejardims

Guilherme Jardim Silva Jardim Silva itibaren Walidrogi, Polonya itibaren Walidrogi, Polonya

Okuyucu Guilherme Jardim Silva Jardim Silva itibaren Walidrogi, Polonya

Guilherme Jardim Silva Jardim Silva itibaren Walidrogi, Polonya

guilhermejardims

Neredeyse bir aydır bu kitabı okudum ama bu hafta kitap kulübü için yapılması gerekiyordu. Şaşırtıcı derecede iyi bir kitap, hiç okumak için seçmediğim bir kitap değil, savaş ve sporda olduğu gibi.

guilhermejardims

Şimdi amnezinin birisini nasıl etkileyebileceğini fark ettim. Jennifer Echols'dan başka bir hikaye ve akşamdan kalma başka bir gün, kitabını her seçtiğimde, son sözleri bitirip karakterlere ne olduğunu öğrenene kadar durmayacağım. Zoey bir araba enkazına sahipti, sadece kazadan bir şey hatırlayamadığını bulmak için! Sadece hem arabasının hem de Mike'ın arabasının bir geyikle çarpışmasını önlemek için aynı anda dönmesi. Kaza arabalarını topladı, kafasını oldukça sert vurdu ve görünüşe göre ondan yedinci sınıfta mezun olmasını isteyen Doug, şimdi de kazadan ayrıldığı için bacağını kırdı. Jennifer Echols'un hikayeleri yazmanın bir yolu var, civciv aydınlatılmış kitaplarda okuduğumuz tipik dramatik gençlerin aksine gençleri derin ve karmaşık görünüyordu. Kitaplarından birini her aldığımda, bitirdikten sonra çok olgunlaşıyorum. Önce çok ileri gitmekle, sonra Aşk hikayesi ile başlayın ve şimdi sizi unutun. Başlıkları klişe edin, ancak bir kitabı adıyla yargılamayın. Jennifer Echols hayatım boyunca okuduğum en unutulmaz kitaplardan birini üretiyor. Doug'a aşık oldum, alaycılığı ve körlüğü ile ne kadar bir eşek olabileceğine rağmen (alaycılığı seviyorum), şefkat ve şefkat gösterdi ve bir adamın yapabileceğinden emin olmadığımı anladı. Yüksek sesle söylemeyebilir, ama kesinlikle kanıtladı. Komuta etmekten tehdit etmeye kadar, Doug'un Zoey'e olan sevgisini göstermek için kesinlikle benzersiz bir yolu var ve onu bunun için seviyorum. Zoey, şükürler olsun ki, o kızgın bir kız karakteri değil. POV'sundan okumaktan zevk aldım ve onu mücadelelerinden ve karışık duygularından tanımak için her şeyden önce deli gibi hissediyorum! Ama problemleriyle yüzleşmedeki gücüne hayranım (ya da daha doğrusu görmezden gelmek: P) ve bir charade sürdürmeye çalıştığı için beni daha çok sevmemi sağladı. Kimseye sır dökmüyor! Ancak, sadece bir kez seks yapmasına rağmen, Brandon'ın kız arkadaşı olarak statüsünü ne kadar tekrar tekrar teyit ettiğinden rahatsız oluyorum! Ve bunu doğrulayan hiçbir şey okumadım, bu yüzden neden böyle düşüneceğini merak ettim. Hikaye mükemmel bir şekilde ilerliyor, her karakter kendi ikilemiyle karşı karşıya. Çılgın anne ve dolandırıcı babası olan Zoey, küfürlü / manipülatif babasıyla Doug, karakterlerden gerçekten duygusal olarak etkilendim. Ve onlarla belirli bir bağlantı hissediyorum. Söylemem gereken Cody, memur Fox, John After'ı çok ileri gitmemi hatırlattı. Yine de, sondan çok etkilendiğim kadar, çözülmemiş kalan şeyler olduğunu hissettim. Ve bunlar kafamda kalmaya devam eden sorular: 1. Zoey'in babasına ve karısına ne oldu? 2. Yani bu Zoey'nin annesinin Zoey üzerindeki velayetini kazandığı anlamına mı geliyor? 3. Lila, Mike'la tekrar bir araya geldi mi? Genel olarak, bir gece duygusal okuma için seçeceğim bir hikaye.

guilhermejardims

When fellow student Hannah Baker commits suicide, Clay Jensen has no idea he is involved. But then he gets a package of cassette tapes from Hannah. On them she addresses the 13 reasons she killed herself and they are all people who will get these tapes. So begins a sleepless night for Clay and a fascinating, if not easy, tale for us.

guilhermejardims

This book was actually pretty good! What happened in it shocked me, made me mad, made me happy, then it turned out to be really surprising at the end! Happy surprise!

guilhermejardims

Highly recommend to scientists. I would recommend specific chapters to the general audience. Contact me for specifics.