info1c87

Noxe Media Media itibaren Campo de Gomara, Soria, İspanya itibaren Campo de Gomara, Soria, İspanya

Okuyucu Noxe Media Media itibaren Campo de Gomara, Soria, İspanya

Noxe Media Media itibaren Campo de Gomara, Soria, İspanya

info1c87

Okumak için daha fazla numara yok, bu yüzden Evanovich'in yazdığı "Sayılar Arasında" romanlarını okuyorum. 3 tane daha var, o zaman 18 Kasım’da çıkana kadar beklemeliyim. Beklemekten hoşlanmıyorum ...

info1c87

Bunun kaybedilen on kabile ile ne yapmak zorunda olduğunu henüz keşfetmemiş olmama rağmen, kitaptan gerçekten çok zevk aldım. Hızlı bir okuma. Yazarın yazı stilini çok sevdim. Gerçekten harika yazılmış bir cümleyi oluşturmak için bir püf noktası var. Her bölüm kısa bir hikaye olarak okuyor ve her birini ilgi çekici ve ilginç buldum. Neredeyse herkese tavsiye ederim.

info1c87

Edward Eager'in kitapları klasik ve çocukluktan favorilerimden bazıları. N.M. Bodeker'in çizimleri beni çok etkiledi ve hikayeleri çok sevdim (Harry Potter'ın orijinal olduğunu mu düşünüyorsun? Bunlar, yüzyılın ortalarında yayınlanan ve E. Nesbit gibi ustalar tarafından on yıllar önce kurulan bir temel üzerine inşa edilmiş mükemmel kitaplar.

info1c87

Sadece San Francisco tarihi için büyüleyici ve bir yaş için gerçekten müthiş bir ses temelde benim yaşım. Yani, ben bir aptalım.

info1c87

Bu kitaptan Kurt Vonnegut'u gerçekten okumam gerektiğini öğrendim.

info1c87

Sisters Red'e eşlik eden bu kitap, kardeşleri Gretchen ve Ansel'i geçmişlerinden bağımsızlık arayışında takip ediyor - Gretchen'in ikiz kız kardeşinin 12 yıl önce ortadan kaybolmasını ve ailelerinin dağılmasını içeren bir geçmiş. "Hansel ve Gretel" hikayesinde yenilikçi bir bükülme olan yazar Jackson Pearce, kendini gerçekleştirme ve kişisel güç için modern bir arayışı döndürmek için bir kez daha masal tropikleri kullanıyor.

info1c87

Yardım almadan çözebileceğiniz her şey değil.

info1c87

Bu kitap, bizi türümüzün dünya görüşüne bakmaya davet etmek için akıllı bir yöntem kullanıyor.

info1c87

At times it was slow. It was an interesting look at a portion of society.