ton-magela

Wellington Magela Magela itibaren Zaperedillya, Zakarpats'ka oblast, Ukrayna itibaren Zaperedillya, Zakarpats'ka oblast, Ukrayna

Okuyucu Wellington Magela Magela itibaren Zaperedillya, Zakarpats'ka oblast, Ukrayna

Wellington Magela Magela itibaren Zaperedillya, Zakarpats'ka oblast, Ukrayna

ton-magela

** spoiler uyarısı ** Itachi Uchiha, hayatı herkes tarafından arzu edilmeyen gizemli bir dahi oğlu. Hem klan köyünün polis gücü hem de onların köyü Konoha’nın klanını gözetlemek için casusluk yapıyor. Çifte ajan olmak, onun mangekyo paylaşımını tartışmalı yöntemlerle kazanmak, daha güçlü ve daha güçlü olmak. Yaprak hükümeti üst pirinç tarafından klanını öldürmek ya da kendini öldürmek için kendisine verilen bir görevi tamamlamak için sürgüne gönderilen, geçmişten gelen uzun ölü bir üyeyi bir araya getirmek. İkinci Büyük Ninja Dünya Savaşı'nda doğan Itachi sadece ölüme ve yıkıma tanıklık etmiş ve sadece barış istiyordu. Bu çocuk dahi Leaf’in Anbu Black Ops (bir suikast ekibi) kaptanı olduğunda çok gizli bir görev aldı. Bu görev onu, Yaprak köyünde bir darbe kuran klanını gözetlemeye çağırdı çünkü köydeki rollerinden memnun değillerdi. Eve geldikten sonra babası, nedenlerini bulmak için Yaprak köyünde casusluk yapmasını istedi. Ailesine ihanet ederek, Leaf'e klanının köyün kontrolünü ele geçirmek için bir darbe planladığını söyledi. Böylece Hokage (Yangın gölgesi ve Yaprak köyünün lideri) ve danışman konseyi, başka bir Ninja Savaşı'nı önlemek için Uchiha klanını yok etmeleri gerektiğine karar verdiler. Savaş sırasında yetişen Itachi bir başkasını görmek istemedi, bu yüzden pişmanlıkla kabul etti. Karşılaştığı sorun, hepsini dışarı çıkaracak kadar güçlü olmamasıydı. Bu yüzden daha güçlü bir paylaşımcıya ulaşması gerekiyordu. En iyi arkadaşını ve kız arkadaşını öldürmek ona yeni bir paylaşım seviyesi kazandırdı, ancak nasıl kullanılacağını bilmiyordu, bu yüzden ona öğretebilecek birini bulması gerekiyordu. Kısa bir süre aradıktan sonra kimin aradığını buldu…. Uchiha Madara, mangekyo sharingan'a ikiz kardeşi ile ulaşan ve ustalaşan ilk Uchiha. Madara ile titizlikle antrenman yaparak Madara'nın ona öğretmeye istekli olduğunu öğrendi ama sonunda klanını çıkarmak için hala yardıma ihtiyacı vardı ve Madara'ya sordu. Katliam Itachi ve sürgün akrabası gecesi, klanların elektrik kesintisi yaparak güçlerini kesti ve ailenin mülkünün kalıntılarına hızlı ve acımasızca sıçradı ve küçük kardeşi dışında herkesi öldürmek için Hokage'ye bir iyilik olarak ya da köyünün tüm sırlarını diğer uluslara bırakacak. Yaklaşık altı yıl sonra, küçük kardeşi Sasuke ile Uchiha'nın gizli saklanışında savaştıktan sonra, ona ölmesini isteyen Madara da dahil olmak üzere diğer ninjalardan korunmasını veya klanının özel yeteneğini paylaşmayı ( benim önceki değerlendirmeleri okudum diğer mangas) olan Amaterasu tamamen size karşı herhangi bir tamamen yakmak için siyah alevler yaratan özel bir jutsu oldu. Kardeşi Madara Uchiha'nın yanı sıra hayatta kalan tek Uchiha olmak için ölür.

ton-magela

This is one of the books that brought me back to reading. Also it taught me all I know about the Civil War. I did not read the sequel because I thought it ended exactly the way it should have.

ton-magela

As with most of Marietta Holley's "Josiah Allen's Wife" tales, Samantha at the World's Fair comprises equal parts travelogue, feminist diatribe, Yankee dialect story, and temperance sermon. Because the book was written to capitalize on and publicize the 1893 World's Columbian Exposition, there is no plot to speak of, simply the musings of a rural villager on the strange and wondrous sights that many visitors spent an entire summer taking in in full. With two exceptions (the attempt by a woman in a tight dress to ride a camel and Josiah Allen's midnight impersonation of his favorite World's Fair statue) the humor is entirely verbal. The descriptions of the grand if temporary buildings give a modern reader a good sense of the event's immense scope and inclusiveness. Unfortunately, as a whole Holley's more than 700 page book is not very interesting.