calvinator

Calvinator Designs Designs itibaren Kargashino, Ryazanskaya oblast', Rusya, 391446 itibaren Kargashino, Ryazanskaya oblast', Rusya, 391446

Okuyucu Calvinator Designs Designs itibaren Kargashino, Ryazanskaya oblast', Rusya, 391446

Calvinator Designs Designs itibaren Kargashino, Ryazanskaya oblast', Rusya, 391446

calvinator

http://nwhyte.livejournal.com/1223233.html[return Karışık[return KarışıkBurada pratik olarak Shakespeare'in yazma kariyerinin sonundayız ve hemen Henry adında bir İngiliz Kralı hakkında bir oyunla başlıyor. [dönüş] [dönüş] Bu tuhaf biri. En kötüsünden kurtulmak için, son üç sahne tamamen Elizabeth I'in doğumuyla ve onun ve halefinin nasıl harika olacağı ile ilgilidir. Toplam çöp. Ancak bunu, babası VIII. Henry'nin zehirli etkileşimleriyle art arda kilit danışmanlarla geliştirdik: Buckingham Dükü, kendi karısı Kraliçe Catherine, Kardinal Wolsey, Başpiskopos Cranmer. Wolsey ve Kraliçe'nin ayrı düşmeleri dikkatlice ve güvenilir bir şekilde taslak haline getirilir ve her ikisi de eyleme veda ederken iyi konuşmalar yapar. [return] [return] Ancak diğer ikisi biraz daha az entegre. Özellikle Cranmer, sadece Kral Henry'nin danışmanlarıyla tartışmak için getirilmiş gibi görünüyor; ve sonra hepsi yanlış anlaşıldı. Böylece Shakespeare, İngiltere Kilisesi'nin kuruluşunu tasvir eder. [Dönüş] [dönüş] Bilimsel fikir birliği, sahnelerin yazarlığını Shakespeare ve John Fletcher arasında biraz rastgele böler. Kendim, ilk üç eylemin dördüncü tarafından dağıtılan ve sonuncusu tarafından gerçekten kazanılmayan belirli bir iç mantığı olduğunu hissettim. Ama ne biliyorum? [Dönüş] [dönüş] Arkangel versiyonu oldukça iyi ve fabtastik kaynak malzemeden daha azını en iyi şekilde yapıyor. Özellikle Wolsey rolünde Timothy West ve Aragon'un Catherine rolünde Jane Lapotaire oyunun son bölümleri hariç hepsini taşıyor. Paul Jessup tarafından başlık rolünde daha az ikna oldum, ancak senaryoyu okumamı beklediğimden daha iyi tuttu.

calvinator

Richard Branson inanılmaz bir birey. Sizi gerçekten her şeyin mümkün olduğuna inandırıyor. Bu da o kadar hızlı bir okuma ki, onu okumak ve hayallerinizi gerçekleştirmek ve gerçekleştirmek için ilham almak için hiçbir neden yok!

calvinator

Chelsea Handler benim en sevdiğim komedyen / talk-show sunucusudur. Kitabından keyif aldım ve okurken çok ağladım. Kesinlikle bir tekrar tekrar okumak için.

calvinator

Bu kitap iyi bir kitaptı, daha iyi okudum ama genel olarak iyiydi.

calvinator

Tuhaf küçük bir kitap.