denis_tarelkin

Denis Tarelkin Tarelkin itibaren Светлый, Beyaz Rusya itibaren Светлый, Beyaz Rusya

Okuyucu Denis Tarelkin Tarelkin itibaren Светлый, Beyaz Rusya

Denis Tarelkin Tarelkin itibaren Светлый, Beyaz Rusya

denis_tarelkin

bu kitabı evimde buldum ve tekrar okumaya karar verdim çünkü filmi gördüm, bu yüzden sadece tekrar okumaya karar verdim. Bu film bir tür gözaltı merkezine giden stanley adında bir çocuk hakkında. Juvinile gençler için bir yer ve sadece bir gözaltı merkezi değil, neredeyse bir askeri kamp gibi. Çocuklar her gün tittle gelen delikleri kazarak geçirirler. Müdür tüm gün delik kazmaya başlar, çünkü yer hakkındaki efsane, kurumuş göl yatağında bir hazine olmasıdır. her gün çocuklar bir çeşit hazine bulana kadar kazıp kazarlar. bu arkadaşlık ve uyum sağlamakla ilgili. bu kitap başka bir kolay okunabilir ve bu herkes tarafından okunabilir.

denis_tarelkin

YA VERSE ROMAN: Bu hızlı bir okuma, oldukça iyi bir arsa, ama şiirsel kısımda bir şey eksik gibi görünüyordu (en azından bir ayet romanı göz önüne alındığında, daha şiirsel olması gerektiğini hissettim). Ayrıca daha fazlasının olabileceğini hissettim. Tüm çatışmalar biraz fazla düzgün çözüldü. İyi konu, mesaj ve bakış açısı. Karakteri beğendim.

denis_tarelkin

This book is really good. Its an amazing book to read.

denis_tarelkin

it seemed like it would be more interesting because i really like her writing and i thought there would be more of Allende as a political leader, but it was a bit boring. She rambled on about small details enough to bore even me (I like details)