emmagalli

Emma Galli Galli itibaren Padmore, Barbados itibaren Padmore, Barbados

Okuyucu Emma Galli Galli itibaren Padmore, Barbados

Emma Galli Galli itibaren Padmore, Barbados

emmagalli

üzgün ama ilham verici ... 7 kalp yıkımı ...

emmagalli

Erotik bir romantik yazarı nasıl hayal edersiniz? Seksi, muhteşem ve engelsiz? Veya daha iyi düz jane tipi, minyon ve bekar? Belki de cevap basit çünkü bir bombanın romantizmi yazma vakti olamaz ve bunun yerine düz jane evet, yani kahramanımız Maureen, gündüz beyaz yakalı ve geceleri yazar. Irak'ta görev yapan bir asker ve şefkatli bir kalbe ve bir kaleme sahip. Ona yazar ve ona hediyeler, güzellikler ve ayrıca en son kitabı gönderir: sadece kadınlar için bir romantizm, fakat asker Jazzy, okur, sever ve arkadaşları ile geçirir. Ve Maureen, daha iyi Summer, onun kalem adı, erkekler arasında bir efsane haline geldi. Jazzy'nin patronu John, onu garip düşüncesi olan yaşlı bir anneanne benziyor. Ama sonra Jazzy'ye bir kaza meydana geldiği hakkında yazmak zorunda kalıyor ve buharlı bir çevrimiçi ilişki başlatıyorlar. Bir okyanus ve bir savaş onları birbirinden ayırır, ama umut asla ölmez ... Bu "klasik" romantizmdir: Maureen tatlı ve bir hayalperest, mükemmel insanı hayal ediyor. Belki bir çok modern kadına benziyor, büyüleyici ama çarpıcı değil, zeki ama dahi değil, hoş ama ezici değil ... başka bir deyişle, takdir etmek için vaktiniz olması gereken tipik bir kadın gece yeterli değil. John, güçlü bir tutkunun adamı değildir: oh, doğru kadını bulduğuna karar verdiğinde tutkuludur, ancak DOĞRU olanı olmak zorundadır. Ama biraz dünyadaki son romantik: Aşıklarıyla hiç karşılaşmadan aşık olabilir. Romantizmin bir diğer "klasik" tarafı da "crescendo" arsası: iki karakter arasındaki aşk, kitabın başlangıcında hızlı bir şekilde başlıyor; ortadaki "sıcak" şekerin doğru dozu, okuyucunun dikkatini arttırır, ancak sonuna kadar tamamen doyurmayın. Bu, tatlı romantizm ve iyi duygular hakkında okumak isteyenlere, mutlu sona ve gerçek aşka inanan ve belki de eski moda bir düşünce tarzına sahip olan bir kitap. Kitap 1 Temmuz’da Linden Bay Romance’dan çıkacak http: //www.amazon.com/dp/160202054X/? ...

emmagalli

Greg Mortenson'ın Pakistan'ın uzak bölgelerindeki çocuklar için okullar kurma başarısı, K2'ye (Karakoram dağlarında dünyanın en yüksek ikinci zirvesi) tırmanamamasıyla başladı. Başlangıçta küçük Korphe köyünde kayboldu ve orada nurmadhar (köy lideri) Hacı Ali tarafından özel bir misafir olarak tedavi edildi. Greg'in köy çocuklarını, öğretmenler olmadan, ciddi şekilde çalışarak izlediği bir momentum, bir amaç için coşkusunu uyandırıp orada bir okul kurdu.

emmagalli

kavalier ve clay'ın muhteşem maceraları şimdiye kadar okuduğum en ilgi çekici hikayelerden sadece biri. kimseye bunu tavsiye ederim (ve yaparım). Doğu Avrupa'ya olan aşkımı esinlendirdi (özellikle Prag'da) ve kalbimde her zaman özel bir yer tutacak.

emmagalli

Tercümeyle ilgili bir şey beni şaşırttı, belki de pratik olarak tercüme edilemeyen bölümler var (özellikle biri İngilizce ile İngilizce arasındaki benzerlikler ile çokça oynuyor); Genel olarak, tercümenin tamamını kullanışlı kılan tercüman seçimlerini anlamıyorum (notta çok fazla açıklama var). Çizgi Roman della Guanda serisini Çizgi Roman romanı dışında her şeyin söylenebileceği gerçeğiyle çok şaşırdım: en çok resimli bir roman (ve burada da transpozisyonda mükemmel bir özen göstermeden) İtalyanca'da - her zaman orjinalinde de aynı değildi: sık sık çizimler söz konusu yerle karşılaştırıldığında çift aşağıdaki sayfada yer almaktadır; Ancak tasarımlar çok güzel.

emmagalli

Olağanüstü kitap! Sevmemek için ne var ?!

emmagalli

Bu kitabı gerçekten çok sevdim. Çok iyi düşünülmüş ve harika bir mesajı olduğunu düşündüm. Onu okuduğum zaman indiremedim, çok yoğundu. Sana verdiği hissi sevdim, Cassia'nın tüm sorunları devam ederken nasıl hissettiğini gerçekten hayal edebiliyordun. Ky'un ona nasıl yazacağını nasıl öğrettiğini çok sevdim, çok romantikti. Ama Xander'ın Cassia tarafından nasıl terk edildiğini sevmedim, bu yüzden Ky ile birlikte olabilirdi ve sonunda Ky'ın dış savaşa gitmek için nasıl ayrılmak zorunda kaldığını da sevmedim, bu gerçekten üzücü. Büyükbabasını ve toplumdaki şeyler hakkında nasıl farklı bir bakış açısına sahip olduğunu gerçekten sevdim. Cassia'nın hikayeyi anlatmasını seviyorum çünkü ana karakterdi ve gerçekten ilginç kıldı. Ky'a yavaşça aşık olmasını sevdim, gerçekten çok tatlıydı.

emmagalli

this was a really weird book. Still not sure what to think about it.

emmagalli

I have only read the title story, but I remember it as a terrifying tale and the ending is one of the best I've ever read in a short story.