annach0

Anna Cho Cho itibaren Bolívar, Ekvador itibaren Bolívar, Ekvador

Okuyucu Anna Cho Cho itibaren Bolívar, Ekvador

Anna Cho Cho itibaren Bolívar, Ekvador

annach0

Hayatımızın her bölümünü dönüştürmek için müjdecinin gücü ve müjdecinin ne kadar uygun olduğu konusunda yaşam boyu süren değişime neden olabilecek tek şey, danışmanlık perspektifinden faydalı bir kitap. Yazarların asıl “değişim” sürecini pratik terimlerle biraz daha ileri götürebileceklerini düşündüm, ancak yaptırım tartışması Jerry Bridges'in “Grace'in Disiplini” nden çıktığı yerle sonuçlandı.

annach0

Bunun onun kitaplarından favorim olması garip mi? Bence oldukça iyi bir deneme yazarı! En son duyduğuma göre çok iyi değil (The Discomfort Zone).

annach0

Bu kitabı Dünya Kültürleri sınıfı lise son sınıf yılı için okudum. Genelde yerli kültürlere ilgi duymuyorum ama bu kitabın nasıl kurulduğunu sevdim. Kabile kültürüne daha derinlemesine bakıyordu ve ben onun sosyal yönleriyle çok ilgileniyordum. Muhtemelen bir daha okumam ya da bir şey okumam, ama Amerikan cehaletimin bir kısmını temizleme şansım olduğu için memnunum.

annach0

Bu hikaye ABD çevresindeki her haber istasyonu tarafından ele alınmasına rağmen, bu trajedi ve sevinç hikayesinin her iki ebeveyninin de anlattığı birinci şahıs hesabını okumak ilginçti. İlgili herkesin manevi gücünü öğrenmek iç açıcıydı. Hayatta kalan kızı tarafından söylenen son kısım, trajedi isabetlerinde meydana gelen hasarın, ilgili kişilerin duygularına duyarlı olmadığımızda daha da yaygınlaştığını hatırlattı.

annach0

ilk okuma deneyimlerimden biri !!!

annach0

Translating...