228candy

Candy Chen Chen itibaren Jombatan, Jombang Sub-District, Jombang Regency, East Java, Endonezya itibaren Jombatan, Jombang Sub-District, Jombang Regency, East Java, Endonezya

Okuyucu Candy Chen Chen itibaren Jombatan, Jombang Sub-District, Jombang Regency, East Java, Endonezya

Candy Chen Chen itibaren Jombatan, Jombang Sub-District, Jombang Regency, East Java, Endonezya

228candy

Çingene hayatından sahneler, neşe yerine trajedi. Birçok şiirsel figür ve kafiye çalıştı. Endülüs'ün klasik bir portresini boşuna olmayan şiir. Paepe'in Hıristiyan versiyonunun notları, özveri ve Lorca'nın popüler geleneklerden ve kendi şiirsel dünyasından ne aldıklarına ek olarak, Lorca ayetlerini deşifre etmek ve daha iyi anlamak için çok şey yaptı. "Ayın romantizm, ay", "Brawl", "Evli kâfir", "Antoñito el Camborio'nun Ölümü", en çok sevdiğim ve "Thamar ve Amnon" un sonunu bu trajik şiirlerin bir kitabını bitirmek için zorlu çoğunlukla.

228candy

Nothing like I expected - I couldn't put this one down. Despite some disturbing attributes to the social circle, I couldn't help but want to transport myself into the story. Imagery wasn't over-flowery but not lacking either. Perfect balance of visuals and content. Ending really surprised me. Loved it!