pritmalthadb59

Priti Waikar Waikar itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Priti Waikar Waikar itibaren Texas

Priti Waikar Waikar itibaren Texas

pritmalthadb59

Garip kitap. Bazen geçen beş ya da altı farklı karakter / storilin vardı. Sonuçta, hiçbir karakterle ilgili hiçbir soru cevaplanmıyor. Dediğim gibi, büyük felsefi mesajı kaçırdım. Bu tamamen mümkün. Üzgün, korkutucu, bazı noktalarda tamamen iğrenç. Gerçekten başkaları için sıkıcı ve endişe verici. Çocuklu insanlar için tavsiye edilmez!

pritmalthadb59

Bu kitabın harika olduğunu düşündüm. Yurtdışındaki dönemini Jerry Falwell'in Özgürlük Üniversitesi'nde yapmaya karar veren bir üniversite öğrencisinin gerçek hikayesi. Roose, temelde liberal eğilimleri olan, pratik olmayan bir Quaker olan Brown Üniversitesi öğrencisidir. Roose'un tecrübesiyle ilgili harika olan şey, içine gerçekten açık bir zihinle girmesi. Kötülükleri radikal bigots olarak gösterecek Liberty'ye gitmeyecek, onlardan biri olmanın nasıl bir şey olduğunu görecek. Acımasız dürüstlükle ilgili deneyimlerini anlatıyor ve bu süreçte kendisi, hayatındaki laik insanlar ve Özgürlük dostları hakkında çok şey öğreniyor.

pritmalthadb59

romantizmde olabilirsin

pritmalthadb59

Büyüleyici "kitap konservatörü" hikayesini buldum ... küçük kardeşim süper yetenekli ve iş arıyor. Görünüşe göre bu hikaye gevşek bir şekilde Nazi istilasından gizemli bir şekilde yapan gerçek bir ortaçağ Yahudi resimli metnine dayanıyor. Yani bu harika. Bazı sahneler olmadan da yapabilirdim. Ama çabucak atlandılar.

pritmalthadb59

Bunu her gün çalışmak için metroda okudum ve hafta sonları da biraz içeri girmeyi başardım. Harika bir ışık okuması. Yardım edemezsin ama meraklı bir dünyada nasıl basit bir telefon icat edemediklerini merak edersin.