edisonwong7

Edison Wong 7 Wong 7 itibaren Savignano Sul Rubicone FC, İtalya itibaren Savignano Sul Rubicone FC, İtalya

Okuyucu Edison Wong 7 Wong 7 itibaren Savignano Sul Rubicone FC, İtalya

Edison Wong 7 Wong 7 itibaren Savignano Sul Rubicone FC, İtalya

edisonwong7

Askerlerimizin yaralı yaşamlarını ve zihinlerini okumak acı verici, ister erkek ister kadın olsun. Herkesin bu tür hikayeleri okuması gerektiğini düşünüyorum. (Kuytu)

edisonwong7

Vintage çocuk kurgu tartışma grubu için. Bunu hiç okumadığımıza inanamıyorum. Filmi ve / veya oyunu daha önce izlediyseniz, hiçbir fikriniz yok. Yazar fantastik, bilgili ve insanların kalplerinde neler olup bittiğini sıfırlamaya dikkat ediyor. Çocuklar için aptal değil. Aramak istediğim birkaç kelime kelimesi bile vardı (embonpoint, moidores - kim böyle yazıyor? Bağlamı almak kolay, ama özellikleri aramak için zaman ayırmak istiyorum, aferin!) Özellikle Cptn karakterini sevdim. Kanca. Bu bölümler daha yüksek bir diksiyon, Shakespeare sonrası, Restorasyon dönemi tarzı ve mizah (iyi form / kötü form, lol!) Daha yüksek bir diksiyona sahipti. canlı, kemer cazibesine sahip). GoodReads'nin okuduğum Scholastic Classics sürümünün küçük resmi yok. Güzel bir mavi bez kapağı, kabartmalı gümüş tipi, yapıştırılmış hoş bir kapak resmi ve ayrıca Craftman dönemi stili olarak aldığım her ikisinde de olan bir ön parça (Maxfield Parrish'in masal estetiğiyle buluştuğunu düşünüyorum) var. .

edisonwong7

Elkeles karakterlerini seviyorum ... Dokunuyorlar ve bizi her zaman gemiye alıyorlar! Bu hikayeyi takip etmeyi çok sevdim, çok hoşuma gitti ve ... Sonunu çok daha az beğendim ....: Takip etmek istiyorum !!! ^^

edisonwong7

I LIKED THIS BOOK

edisonwong7

A department of British military intelligence has picked up a piece of information regarding secret Soviet missiles in East Germany. An operation is mounted to train a man and send him in to verify the information. I'm slowly going back and reading Le Carré's earlier novels. I've now read all of his espionage novels. The only one I haven't yet read is his non-espionage The Naive and Sentimental Lover. With all of that as background, I'd say not to bother with this one unless you're a Le Carré completist. While the narrative shows the early promise of the brilliant stylist that is to come, the rest of the novel falls flat. There is some discussion of the office politics that became the hallmark of Tinker, Tailor, Soldier, Spy, but otherwise the characters are unremarkable. We care nothing for them, we just observe their failings from a distance. The plot lacks the complexity of his later novels, and there is no sense of suspense or intrigue. Part of this is because of the lengthy training, which le Carré handles infinitely better in novels like The Little Drummer Girl and The Russia House. The ending of the novel improves a bit, but it's a little too late at that point. It also gets a bit sentimental as well, which feels incongruent to the lead-up. Le Carré was at his best from 1974 to 1989. That's the place to focus. His post-Cold War novels are hit-and-miss, but they're still better than his early works when he was still developing his craft.