tjelinek

Tomas Jelinek Jelinek itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Tomas Jelinek Jelinek itibaren Texas

Tomas Jelinek Jelinek itibaren Texas

tjelinek

Alma Alexander, Thea'nın pozisyonunda birisinin mücadele edebileceği kızgın, kendinden şüphe duyma, incinme ve meydan okuyan kendini savunma mekanizmalarını göstermek için mükemmel bir iş çıkarır. Üzüntüsü, hüzünle karıştığını, büyülü okulda başarısız olduğu için babasının gözündeki hayal kırıklığı görünümüne duyduğu korkuyu, saklamaya çalıştığını anlıyorsunuz. Altı büyük ve büyülü yetenekli kardeşini kıskançlıkla sempati duyuyorsun (iyi, Frankie var ama en azından bir şeyleri tam olarak doğrulamasa bile biraz sihri var.) Artı, o kitaptaki tek büyük karakter değil, sadece ana olanı. (Uyarı, kötü cinayet geliyor ...) İlk okumada aşktı! (Şimdi inilti çekinmeyin, ben yaptım ....) Tam İnceleme Burada: Ejderhalar, Kahramanlar ve Sihirbazlar: Fantezi Serisi Kitap Yorumları

tjelinek

Bu kitabı almadan önce ne hakkında hiçbir fikrim yoktu, sadece bir çok insanın bana ne kadar iyi olduğunu söylediğini biliyordum. Ve çok zorlayıcı, çok ilginç, çok iyi yazılmıştı.

tjelinek

Big fan of Brookmyre, but to enjoy this novel, one must: a) be British, or be familiar with Britishisms, and b) have read the book that featured the main characters on a previous outing. Thankfully, I fit into (a), but came to the characters fresh, and it took me a while to "know" them, and to figure out the connections / relationships between them. Parts had me laughing out loud, sniggering, but overall - a book that will be more readable once I've read the series in order.

tjelinek

Insightful -- author has known the Dalai Lama for decades and their authentic relationship shines on each page. Engaging & inspirational -- loved the book!