albapanadero

Alba Panadero Panadero itibaren 76450 Auberville-la-Manuel, Fransa itibaren 76450 Auberville-la-Manuel, Fransa

Okuyucu Alba Panadero Panadero itibaren 76450 Auberville-la-Manuel, Fransa

Alba Panadero Panadero itibaren 76450 Auberville-la-Manuel, Fransa

albapanadero

** spoiler uyarısı ** İlginç konsept, sadece kötü kullanılmış. Yazar, fikriyle ne yapacağını bilmiyordu, şahsiyetlerle nereye gideceğini biliyormuş gibi. Neredeyse bir taslak okumak gibi. Kötü bir kitap ya da kötü yazılmış değil, bana amatör gibi geliyor. Aubrey'nin bir omurgaya ve bir kişilik nakline ihtiyacı var. Hızla. O sinir bozucu. Durumu değiştirmek için hiçbir şey yapmadan, protesto veya sızlanma için zamanlarını geçen insanlara dayanamıyorum. Stregoni'ye Gille'le olan ilişkisi karşısında hiç acımadım. Diğer insanların onlara böyle davranmasına izin veren insanları anlamaya çalışmak bile istemiyorum. Muhtemelen benim üzerimde soğuk, biliyorum. Ruthven sempatik olamayacak kadar manipülatör. Aubrey ile aşk hikayesi girişimi tamamen güvenilirlikten, gerçekçilikten yoksundur. Gille'e gelince, tutumunun açıklaması tamamen mazeret göstermiyor. Bu onu daha iyi anlamaya izin verir, ancak soğuk, bencil bir piç olarak kalır. Stregoni'nin korkunç şeylerine yaptığı ve bunu affedemem. Şahsiyetimin nereden geldiğini ve vampirin varlığının açıklanmadığını bilmek hoşuma gidiyor, beni tatminsiz bırak. Bence bu kitapta olanlarla öğrenmek önemli bir şey. Ben de içinde yaşadıkları dünyayı bilmek hoşuma gidiyor. Burada bununla ilgili bir açıklama yok, (fantezi yazarının çok yaygın), yeterli açıklama yok.

albapanadero

SPOILERS: Eric ve Sookie'nin takılmasını istediğimi düşünmedim, çünkü Eric'i o kadar çok sevmiyorum (çoğunlukla TV şovunun Viking veya Godric olduğu andan itibaren onun geri dönüşlerinde hoşlanıyorum), ancak kitapta gerçekleşme şekli bana mantıklı geldi.

albapanadero

Chelsea Handler benim en sevdiğim komedyen / talk-show sunucusudur. Kitabından keyif aldım ve okurken çok ağladım. Kesinlikle bir tekrar tekrar okumak için.

albapanadero

Troy Paiva'nın terk edilmiş yerlerin gece fotoğrafçılığı, şimdiye kadar gördüğüm en güzel görüntülerden bazıları.

albapanadero

I read this on the bus from Atlanta to Seattle on my way to Alaska. It really tripped me out.