isly523798

itibaren 36511 San Paio, Pontevedra, İspanya itibaren 36511 San Paio, Pontevedra, İspanya

Okuyucu itibaren 36511 San Paio, Pontevedra, İspanya

itibaren 36511 San Paio, Pontevedra, İspanya

isly523798

Ben umuyordum: Sıcak! Sıcak! Sıcak! ama elimde sadece birkaç tane vardı. Belki çok fazla beklentim vardı ama 4 öykünün 3'ünde cızırtı vardı ama sonra düştü. Dolayısıyla, benim hayal kırıklığım. Bu yazarların bilinen dizilere aşina değilim ama bu hikayeler kesinlikle daha fazlası için iştahımı uyandırmadı. Gerçi kolay ve biraz eğlenceli bir okuma için puan vermek zorundayım ama bu konuda.

isly523798

Bu kitap zevkli bir kitaptı. Monica Ali'nin yazdığı yazı çok çirkin ve sözleri ve açıklamaları akıcı, sakin bir kaliteye sahip. İlk romanı Brick Lane'i bir süre önce okumuştum. Bu Hintli bir kitaptı ve Portekiz hakkında yazmayı nasıl öğrendiğini çok merak ettim. Genellikle Hint kitaplarının yazarlarının bu türe bağlı olduğunu düşünüyorum. Ancak bu roman (aslında birbirine bağlı hikayelerin bir derlemesi), o kadar derinden şaşırtıcı ki şaşırtıcı. Sadece yerli Portekizce perspektifi ile değil, aynı zamanda geniş bir yelpazede ziyaretçiler, turistler, yaşlı, genç insanlar da anlatılıyor. Çeşitli sesleri duyabilir ve çeşitli durumları anlayabilirsiniz. Hikayeler birbirine bağlı ve karakterler geri dönüyor, ancak birbirine bağlılık bulmacasını ve kimin kim olduğunu çözmek için bir dedektif olmanız gerektiğini düşünmüyorsunuz. Her şey sadece akıyor.

isly523798

80'lerde Beatrice Small'u okurdum. Yazı çok değişmedi. Bu standart bir regency tarzı romantizm ve açıkçası çok heyecan verici değil. Şaşırtıcı bir şekilde hikayenin planında çok az şey olur. Kıyafetleri ve yiyecekleri tanımlamak için çok fazla zaman harcıyor, karakterleri ilginç kılmak için yeterli değil.