fflorencio

Felipe Flor Flor itibaren Khudyakovo, Tverskaya oblast', Rusya, 172061 itibaren Khudyakovo, Tverskaya oblast', Rusya, 172061

Okuyucu Felipe Flor Flor itibaren Khudyakovo, Tverskaya oblast', Rusya, 172061

Felipe Flor Flor itibaren Khudyakovo, Tverskaya oblast', Rusya, 172061

fflorencio

"Hayatımızı bu kadar korkunç yapan şey, kurtuluşumuzun asla seçtiğimiz biçimde gelmemesidir." Bu korkunç bir kitap. Ben bununla çıkıyorum. Ancak beş yıldız verdiğime dikkat edin. Bunu bir sebepten ötürü yaptım. Hikayenin kendisi burada San Jose'deki gerçek olaylara dayanıyor, ancak bu kitabın önemli bir parçası değil. Bu, beklediğiniz gibi değil, iyileşme ve kurtuluş hakkında bir kitap ve yaşamak için yaşamak için dersler. Denge. Harmony. Kendini kabul etmek. Geçmişinizi, sizi nasıl boyadığını, sizi nasıl şekillendirdiğini ve ilerlemeye devam edin. Kusurlarınızı bulun, çocuklarınızı onlardan kurtarın. Ancak bu mesajlar, kitabın gittikçe daha zor ve okunması zorlaşacak şekilde iletilir. Bunu kimin okuduğunu bildiğim birçok kişi ağladığını ya da sonunda gözyaşlarına yaklaştıklarını söyledi. Şahsen kitabı odanın karşısına attım. Bu sizi öfkeli ve ateşli hissettirecek bir hikaye ve eğer böyle bir kitap hiç okumazsanız, bir iz bırakacaktır.

fflorencio

Güzel çizimler ama hikayeyi anlamakta zorlandım.

fflorencio

Both the book and the TV series had a large impact on me. It brought back my love of science and discovery.

fflorencio

A little dry and boring, and with a few obvious mistakes that should have been caught, but very comprehensive and easy to read.