nanich

Carlos Javier Alejo Chi Javier Alejo Chi itibaren Pierce City, MO 65723, Birleşik Devletler itibaren Pierce City, MO 65723, Birleşik Devletler

Okuyucu Carlos Javier Alejo Chi Javier Alejo Chi itibaren Pierce City, MO 65723, Birleşik Devletler

Carlos Javier Alejo Chi Javier Alejo Chi itibaren Pierce City, MO 65723, Birleşik Devletler

nanich

Okul için okumalıydım ve ilk başta onu korkuttum ve dehşet verici olduğu konusunda haklıydım, ama aynı zamanda gerçekten ilginçti. Öğretmenim, bunun mercan adı verilen eski bir kitabın daha gerçekçi bir markası olduğunu söyledi. William Golding kitabın gerçeğe uygun olmadığını düşündü, bu yüzden bir şekilde yeniden yazdı. Bence insanların çoğunluğunun kötü olduğunu söylüyor. Bizi bir arada tutan tek şey toplum. Sonunda bir şekilde bu kitaba gerçekten bağlı olduğumu hissettim. Çizgiler arasında çok şey oluyor. Bu kitap hakkında sahip olduğum tek olumsuz yorum çok miktarda açıklama olmasıydı. Biraz hoşlanıyorum ama aklım birkaç parça dolaşmaya başladı.

nanich

Gerçekten sizin için okunan bir plaj - eğlenceli ve siberpunk sonrası edebiyatın güzel bir örneği, ancak teknolojinin ilginç tasviri ve toplumumuzun olası zımni yönünün yanı sıra, arsa aslında Viktorya etkisi ve Uyumlu Yumruklarla birlikte Boxer İsyanı ile aynıdır. . Ayrıca, 1990'ların sonlarından itibaren çeşitli markaların ve heveslerin devam eden "ürün yerleşimi", hepsine bir siberpunk gerçekçilik katmanı eklerken, tek ürün referansları zaten " gerçek dünya "yı, şimdiki zaman ile kitabın gerçekleştiği tarih arasındaki 100 tek yıl içinde meydana gelmiş olabilecek hiçbir şeye atıfta bulunmadan.

nanich

emile zola onu gerçek tutar. bu "insanların romanı" gazap üzümlerini sudan atıyor.

nanich

Çok eğlenceli ve yararlı kelimeler! Bir yazar olarak, bir kitabın bu küçük taşını son derece becerikli buluyorum! Bazı kişi favorileri: cabotinage: ikinci sınıf bir aktöre özgü aşırı dramatik davranış. Yani ... Bunun için bir kelime olduğunu kim bilebilirdi? Gerçekten komik olan şey, yazarken, o tam davranışın bir karakterini tarif ediyordum! Kitabı açtım ve orada .... kabotaj ... hayallerimin sözü. Tanışmadan önce sevdiğimi biliyordum. dangleation: kızlarla dallanma, flört. Bu harika bir şey çünkü saygısızlık, flört ve gösteriş ile ilgili sınırlı sayıda "eril" kelime var. nudnick: sıkıcı, sinir bozucu bir zararlı. Kelimenin dilimin üstündeki rolünü seviyorum ... "Nudnick!" .... Bir ortaçağ hakaret için harika çalışıyor. Özellikle Foyle kısa tarihler veya kelimenin kökenlerini içerdiğinde seviyorum. Harika kitap!

nanich

Cute and insightful. Definitely empathize with her experiences in teacher training and sentiments about her flawed teachers, etc. Great read!

nanich

Another book from Libby's Library (AKA - my mom)...Not something I would usually read...not that I dont like inspirational books...I do... I just dont read them often. This was actually a pretty good read... very short... I finished in a few hours...It was a little Nicholas Sparks-ish, I am sure that's why I enjoyed it! Short, sweet, inspiring...i wasnt disappointed.