prifeodesi8436

Priscila Feo Feo itibaren Bishanpura, Madhya Pradesh 473226, Hindistan itibaren Bishanpura, Madhya Pradesh 473226, Hindistan

Okuyucu Priscila Feo Feo itibaren Bishanpura, Madhya Pradesh 473226, Hindistan

Priscila Feo Feo itibaren Bishanpura, Madhya Pradesh 473226, Hindistan

prifeodesi8436

Kocam bu kitaptan nefret ettim çünkü Hawaii'ye tatilimiz sırasında bırakmayı reddettim :)

prifeodesi8436

Biyoloji ve Sosyoloji'yi birbirine bağlayan şaşırtıcı bir hikaye. Bu hikaye, yazar için bir takıntı gibi görünüyor ve zaman zaman kendilerini ortaya çıkaran detaylara ve altta yatan duygulara dikkatini gösteriyor. Henrietta ve hücrelerinin ve evrenin tüm büyük soruları ile mücadele ederken geride bıraktığı ailenin hiçbir şeyi geri atılmamış gibi hissediyor - tüm gerçek ortaya konuyor. Yoksulluk sınırına yakın yaşamalarına ve birçok şirketin hücrelerden milyonlarca para kazanmasına rağmen, aile inanılmaz ve geniş kapsamlı HELA hücreleri mirasına minnettar mı olmalı? Öyle görünüyor ki, yazarın hikayeyi bir araya getirmesi için çok fazla azim ve sabır gerekiyordu - o göreve geldiğine şükür! Kesinlikle önerilir.

prifeodesi8436

Bu roman Briar Rose'un halk masalını Holokost için bir alegori olarak kullanıyor. Teknik olarak çocuk kurgu, ama bu benim sevdiğim bir kitabı okumamı asla engellemedi.

prifeodesi8436

I continue to love Flavia.