prifeodesi8436

Priscila Feo Feo itibaren Bishanpura, Madhya Pradesh 473226, Hindistan itibaren Bishanpura, Madhya Pradesh 473226, Hindistan

Okuyucu Priscila Feo Feo itibaren Bishanpura, Madhya Pradesh 473226, Hindistan

Priscila Feo Feo itibaren Bishanpura, Madhya Pradesh 473226, Hindistan

prifeodesi8436

Kocam bu kitaptan nefret ettim çünkü Hawaii'ye tatilimiz sırasında bırakmayı reddettim :)

prifeodesi8436

Biyoloji ve Sosyoloji'yi birbirine bağlayan şaşırtıcı bir hikaye. Bu hikaye, yazar için bir takıntı gibi görünüyor ve zaman zaman kendilerini ortaya çıkaran detaylara ve altta yatan duygulara dikkatini gösteriyor. Henrietta ve hücrelerinin ve evrenin tüm büyük soruları ile mücadele ederken geride bıraktığı ailenin hiçbir şeyi geri atılmamış gibi hissediyor - tüm gerçek ortaya konuyor. Yoksulluk sınırına yakın yaşamalarına ve birçok şirketin hücrelerden milyonlarca para kazanmasına rağmen, aile inanılmaz ve geniş kapsamlı HELA hücreleri mirasına minnettar mı olmalı? Öyle görünüyor ki, yazarın hikayeyi bir araya getirmesi için çok fazla azim ve sabır gerekiyordu - o göreve geldiğine şükür! Kesinlikle önerilir.

prifeodesi8436

Bu roman Briar Rose'un halk masalını Holokost için bir alegori olarak kullanıyor. Teknik olarak çocuk kurgu, ama bu benim sevdiğim bir kitabı okumamı asla engellemedi.

prifeodesi8436

I continue to love Flavia.

prifeodesi8436

Not a big fan of this book. Very similar in tone and story to The Virgin Suicides, which in my opinion was a far better novel. I did not like or care about a single one of the characters in this book. And this was not even a "dislike but still found the characters interesting" type of situation. I just didn't care what happened to any of them. It probably didn't even deserve two stars but I do need to give credit and state that the book was well written in terms of language and story arc. Do not recommend. Read The Virgin Suicides instead.